Wpis z mikrobloga

Oglądam własnie serial Drogówka na TV4. Policjanci przyjeżdżają do kolizji między mężczyzną i kobietą( ͡° ͜ʖ ͡°) i jest taka rozmowa:

P - policjant
M - mężczyzna
K - kobieta

P: Dzień dobry, proszę powiedzieć co się stało.
M: (Opowiada jak doszło do kolizji, przyznaje się, że zmienił pas i uderzył w auto kobiety)
P: OK. Czy Pani potwierdza wersję tego Pana?
K: NIE!! Bo ten Pan wjechał mi w koło :D
P: No ale ten Pan właśnie to powiedział i się przyznał do tego, że tak było. Ja się pytam czy Pani to potwierdza?
K: No nie potwierdzam !! :D
P: WTF?! Jak to? To jak to jest według Pani?
K: No Pan zmieniał pas i wjechał we mnie i mi mówił, że mnie nie widział, a teraz przy policji mówi, że mnie widział :D
P: Ale ten Pan przecież mówił, że Pani nie widział i dlatego zmienił pas, z resztą się przyznaje do winy. Pani myśli, że specjalnie w panią by wjechał jak by widział, że Pani stoi na tym pasie??
K: A no tak, to się przyznaję:D:D

#rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 22
@iEarth: Wiadomo, że nie jest to "słowo w słowo" zapisane, ale sens jest ten sam. Gość na początku opowiada policjantowi jak to się stało. Później policjant pyta się o opinię kobiety czy potwierdza, a ona mówi, że nie bo on jej wjechał w koło. Policjant powiedział jej, że ten gość przecież to samo powiedział w sumie co ona, że przyznaje, że jego wina i ona drugi raz zaprzeczyła, że się nie
@artur1792: Niestety nie mogę tego znaleźć, wg programu TV niby był to odcinek 55 ale na ipli jest tam o czym innym. Ja to zapamiętałam tak, że faktycznie babka zaprzeczyła na początku bo policjant bardzo lakonicznie to ujął, ale po podaniu szczegółów powiedziała "a no tak to tak".
Ale endżoj z plusików. :-))
@iEarth: na pewno dwa razy zaprzeczyła :) raz jak się jej zapytał czy potwierdza to co powiedział ten facet, i powiedziała, że nie to policjant zaczął jej coś tłumaczyć i ona powiedziała znowu, że nie zgadza się z tym, i wtedy ten policjant zrobił taką dziwną minę:D

nie jestem jakieś bordo i na plusach mi nie zależy :P mogę to usunąć :)
@artur1792: Zwyczajnie się nie dogalali od razu. Szkoda że nie mogę tego znaleźć bo teraz to tak interpretacja z pamięci tylko. :|

No dobrze, dobrze, nie usuwaj już. :D Ot szkoda, że takie wątki, nawet jak nie są podkolorowane to nie służą heheszkom a są dobrą pożywką do wyżycia się jak tam wyżej. : )

Also, bardziej chichłam z reakcji babki, której skuter wjechał w samochód, jak jej powiedzieli, że to
@iEarth: tam dosyć często są ciekawe sytuacje :P Kiedyś też był facet dobry co była ewidentna jego wina, a on nie chciał przyjąć mandatu i kłócił się, że chce mandat ale on i tak mimio to uważa się za niewinnego i tak zdenerwował policjanta, że tamten zabrał mu prawo jazdy i dał wniosek do sądu bo powiedział, żę gość nie zna przepisów :D
@iEarth: a mi wydaje się, że to poszło głównie o to, że była kamera :) wg. przepisów mandat możesz dostać tylko wtedy jeżeli jest twoja wina i poczuwasz się do tego :) a on otwarcie twierdził, że nie jego wina ale przyjmie mandat żeby mieć spokój :) i ten policjant tłumaczył mu, że musi zgodzić się z tym, że jego wina bo inaczej nie może dać mu mandatu tylko do sądu
@artur1792:
@kucharz168: nie generalizujmy... znam kilku facetow, z którymi do auta nie wsiadam bo to co robia za kierownica przyprawia mnie o dreszcze i wzrost cisnienia... mysle, ze lepiej prowadzilabym od nich bez nogi, pol reki, jednego oka, bedac glucha, z maczeta wbita w plecy.
@kucharz168: Niektóre kobiety ogarniają prowadzenie auta. Poza tym mają naturalnie dobrą podzielność uwagi. Ja jak coś się dzieje na drodze to nawet nie jestem w stanie rozmawiać z pasażerem. Moja ex potrafiła ze mną gadać, prowadzić auto (dość dynamicznie) i pisać sms-a.
@kucharz168: >

co za głupia #!$%@?, baby nie powinny prowadzić i tyle


Od jakichś 2ch miesięcy regularnie dojeżdżam samochodem do pracy i muszę przyznać że masz rację. Najbardziej nielogiczne ruchy na drodze widzę u kobiet-kierowców.