Wpis z mikrobloga

wystarczy troche pobawić się i można wyłapać takie miksy


@lexx23: sam się bawiłeś, czy znalazłeś w necie i uwierzyłeś, lemingu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hadzi: g---o wiesz na temat tego do czego jestem przekonany i jaki jest mój poziom wiedzy. Potwierdziłeś tylko regułę, że zamiast dyskutować pociągnął byś serią z kałacha do wszystkich wątpiących w dokonania NASA. Koleś pokazuje ci żenujące filmy nagrane niby na orbicie nie wiadomo dlaczego i zamiast się zastanowić jaki NASA ma w tym cel to wyzywasz ludzi zadających pytania a nie stawiających twierdzenia od głupków. Zachowujesz się jak fanatyk
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: tyle, że ten koleś już te filmy tutaj postował i wszystko było obalane. Nawet jeśli faktycznie wierzy w te bzdury, to teraz zwyczajnie trolluje bo w kółko wrzuca to samo.
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor: spiskowcem nie byłem nigdy przenigdy aż do momentu jak zacząłem szukać w tym temacie. Nic się nie zgadza. Wszędzie widać lipę gołym okiem. Nie wysuwam żadnych tez, nie zgaduję jak jest naprawdę natomiast stwierdzam jednoznacznie że NASA śmierdzi szwindlem na kilometr.
Szukaj po internecie a być może sam dojdziesz do tego co jest nie tak.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca:

Śmierdzi gównem misja na księżycu, zdjęcia z ISS, Mars itd. Nieźle nas ładują.Śmierdzi gównem misja na księżycu, zdjęcia z ISS, Mars itd. Nieźle nas ładują.

xD

wyciągnąłbym cię nosem
  • Odpowiedz