Wpis z mikrobloga

@vaskrate: tag pod którym będę wrzucał kawałki to #sensitize - niestety nie mogę już edytować głownego postu
@Atexor: W zasadzie biblioteki i wtyczki na kompy stają się coraz lepiej i czasem naprawdę trudno odróżnić jest już co jest zagrane na żywo a co na komputerze. Najgorzej chyba wypadają instrumenty solowe takie jak gitara czy skrzypce, tu wciąż nie znalazłem dobrego zamiennika (może brzmią dobrze, ale ekspresji brakuje)
Co do YT,
@donn_pedro: w tym przypadku zaczęło się od tego że na cyfrowym pianinie bawiłem się aż wyszedł mi jakiś ciekawy motyw i potem już rozwinąłem to jakoś dokładając kolejne instrumenty na komputerze. Żeby dojsć do jakiegoś poziomu trzeba z pewnością dużo nad tym siedzieć, ja zacząłem jakieś 15 lat temu, ale to nie znaczy że tyle trzeba czasu poświęcić żeby robić coś na poziomie. Jak ma się wyobraźnię i potrafi się obserwować
@sensi: Przeczytałam sanitize zamiast sensitize i troche skisłam. Dezynfekcja i jego nowy kawałek ;P
P.S. Nie obrażaj się, bo muzyka bardzo ładna ;) plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sensi: Piękna muzyka. Nie słuchaj nikogo kto mówi Ci, żebyś nad czymś popracował czy poprawił - Twoje ucho jest najlepsze, inni mogą jedynie oceniać czy IM się podoba czy nie. Jest pięknie, rób tak dalej, najważniejszym kryterium jest zawsze żebyś Ty był zadowolony.
Myślałeś o stworzeniu jakiegoś minialbumu, epki? Jeżeli tak, masz już jakieś pomysły, zarys koncepcji?