Wpis z mikrobloga

@kwiatencja: fajowo :D on faktycznie jest taki w sam raz przed snem na wyciszenie :)
@Pitex: Dzięki :) chyba rozumiem co Ci się z nimi kojarzy, choć z pewnością to już jest wyższa liga jeśli chodzi o kompozycję :)
@szokrok: Obstawiam, że CD Projekt ma takich propozycji na pęczki i mogą wybierać w znacznie lepszych produkcjach. Nawet pewnie śmiem stwierdzić, że gdyby odezwali się do jakiegoś kompozytora pokroju Hansa
@sensi:
Powiem tak, pokombinuj trochę z dynamiką. Grając na pianinie bardzo wiele dają pedały, siła nacisku, etc.
Faktycznie, jak ktoś zauwazył, brzmi trochę płasko. Co prawda, to jest standard w muzyce robionej na komputerze.
Kompozycja jak kompozycje, ode mnie dostajesz propsik za to, że się starasz i mastering całkiem dobrze Ci wychodzi.
Bardzo dobrze, że masz niedokończone projekty. Wydaje mi się, że trochę pospieszyłeś ten kawałek. Jeśli chodzi o ambientowe brzmienia,
@sensi: Tak, masz rację, ale spróbować można. Niczym nie ryzykujesz a może pozytywnie się zaskoczysz reakcją. Jeśli nie bezpośrednio do CP RED, to może do ludzi, którzy dla nich te muzykę robią np. Pana Przybyłowicza albo Stroińskiego. Kto wie, może któryś z nich da ci chociaż kilka cennych rad albo zaprosi cię do studia i będzie to dla ciebie cenne doświadczenie.

Dobry klimat miało też This War of Mine, więc do
@gienek_: tak, to moje kawałki
@ZealotBlue2000: Dynamiki instrumentów i utworów wciąż się uczę, tu trochę więcej uwagi do tego przyłożyłem, bo bez zabawy z dynamiką skrzypiec czy pianina nie byłoby mniej lub bardziej podniosłych momentów w tym utworze. Z pewnością tworzenie muzyki nie ułatwia mi to, że nie urodziłem się z wrodzonym słuchem muzycznym ;) Staram się najlepiej jak umiem, ale tak jak pisałem wcześniej dość często brakuje mi cierpliwości
@sensi: o stary. Byłem pewien, że to będzie jakiś dubzjeb albo łupcup remix celine bijons. A tu takie zaskoczenie, szczęka na podłodze. Nie jestem znawcą więc warsztatu jako takiego ocenić nie potrafię ale dla mnie brzmi to jak właśnie wspomniany wcześniej Hans Zimmer czy James Horner. Podobne "doznania" zapewniał mi jeszcze Isaac Shepard. Wielki szacun i jak gdzieś można dać lajki dajki plusy czy inne suby to dawaj znaka.