Wpis z mikrobloga

@sensi: Dawno nie słyszałam tak dobrej muzyki filmowej. Strasznie dużo emocji zawartych w kompozycji, sama kompozycja to majstersztyk. Powinieneś robić tego więcej i dobrze pilnować praw autorskich. :) Widzę to w dobrym dramacie.
@Rzufik: Odblokuj PW to wyślę Ci obydwa kawałki ;)
@noisy: nigdy o tym nie słyszałem, więc trudno mi się wypowiedzieć czy to faktycznie działa i ma sens, ja osobiście polecam do wypromowania odnajdywanie youtuberów którzy się specjalizują tylko w puszczaniu utworów z danego gatunku i którzy mają dużo subskrybentów. Jeśli opublikują kawałek na swoim kanale to promo bywa bardzo dobre i ludzie potrafią mimo wszystko kupić utwory.
@Rzeeznik13: już
@sensi: Wysoki poziom, spokojnie by przeszło jako soundtrack do tych większych filmów. Nie będę jednak szczery mówiąc, że jest idealnie. Moim zdaniem powinieneś zmniejszyć troszkę attack pianina/fortepianu, tak żeby nadal było mocne, ale nie aż tak. Powodzenia w karierze, mam gitarę, nagramy coś - wierze.
@MajkiGee: Choć akurat ten utwór nie był inspirowany na jego twórczości, to jednak uwielbiam jego utwory zwłaszcza "Any other name" z AB i z pewnością on bym jednym z pierwszych kompozytorów, którzy popchnęli mnie w tym kierunku :)
@Intelektualista: Bardzo możliwe :) Musiałbym sprawdzić w wolnym czasie.
@Benzy: Próbowałem zmniejszyć, jednak automatycznie gubiło się pod resztą instrumentów i mogłem równie dobrze w ogóle nie dawać, niestety miks nie jest
@sensi: Hoho! Gratulacje. Utwór bardzo udany, jedynie brakuje mi tutaj trochę dołu, ale to tylko moje ucho. Nie chwaląc się, urywek mojego utworu został wykorzystany na wielkim ekranie w filmie "Karuzela", jakieś 10-20 sekund, zawsze coś. Oby twoja twórczość pograła trochę dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Follow daję i będę śledzić :)
@noisy: nigdy o tym nie słyszałem, więc trudno mi się wypowiedzieć czy to faktycznie działa


@sensi: no właśnie jeszcze nie działa. To nowy projekt, który ma bazować na technologiach opartych o kryptowaluty. Duża niezależność względem wszelkich innych usługodawców, którzy owszem.. sprzedają utwory.. ale pobierają bardzo dużą prowizje.