Wpis z mikrobloga

@sensi: matkobosko.wav jakie to dobre, super kawałek. No i Passing By jak pisała @kwiatencja majstersztyk, zdecydowanie powinno to trafić na oficjalną playliste Songs for Sleeping od Spotify UK. Masz duży talent cumplu, rób tak dalej. Masz coś sobie magicznego jak Apparat albo Arms and Sleepers. Co więcej Twentynine Palms od Arms and Sleepers przestał być moim naczelnym kawałkiem na zasypianie :)
  • Odpowiedz
@sensi: przeciez to jest genialne. gdy tego słucham to czegos mi brakuje, i jest to chyba głos lektora. ta muzyka pasuje do dobrego filmu. gratulacje:)
  • Odpowiedz
@sensi: Większośc współczesnych popularnych zespołów muzycznych też ma średnią jeden kawałek na rok, tj. jeden do radia i na singla i dopchać resztę do tych 60 czy 70 minut na albumie czymkolwiek, więc statystyki nie masz takiej złej;)
  • Odpowiedz
@noisy: dopóki kryptowaluta się nie upowszechni na dobre, to takie serwisy niestety będą niszowe, ale tak czy siak, to każdy sposób jest dobry na wypromowanie się jeśli działa choć trochę
@mirkobiniu: Dzięki :) Passing By jest na Spotify, ten nowy kawałek trafi tam lada dzień, jest w trakcie przechodzenia przez ich system.
@karol-piotrowski: No ale jednak coś tam jeszcze kończą pomimo tego jednego singla ;) ja mam z tym
  • Odpowiedz