Wpis z mikrobloga

@maxdiaz: najlepiej sprawdzic jakie ma ladowanie. U mnie jak bylo slabe aku (ale 307, tez z rt4) to wywalalo wszelakie bledy. od recyrkulacji spalin po blad abs, esp. speed controle etc. Ale jak wspomnialem tak bylo u mnie.

  • Odpowiedz
Muszę sprawdzić. Bardziej dobija mnie to, że w środku nie grzeje. Teraz to jeden ch** ale co jakby mi się wyłączyło zimą?!
A samo "Speed control..." pojawiło się przy FAP. Wyciąłem gadzinę a #!$%@? nadal został i przy kręceniu obrotów powyżej 3k samoczynnie załącza. Restart działa :)

@Stitch z braku laku muszę Nim jeździć. Za błędy młodości się płaci :D
  • Odpowiedz
@cacyyy: Kabum. Doczytałem i nie będę się cackał. Wymienię pedał.... koszt 60 zł więc nie ma co się szczypać z piłowaniem czegokolwiek. Pozostała kwestia ogrzewania bo to bardziej złożony temat jak widze :-)

@All - jak sprawdzić klapy mieszalnika ?! Czelendż.
  • Odpowiedz
@maxdiaz: 407 ma kilka swoich typowych usterek. Ogranicznik w pedale to jedna z nich.
Przerabiałem większość w swoim ale mimo to bardzo lubiłem te auto. Obecnie jeżdżę mondeo mk4 i 407 uważam za lepsze.
  • Odpowiedz
@maxdiaz: no właśnie słabo jest ze są tacy specjaliści, też się przykładalem do wycinania, ale często ludzie wycinaja i chwala się że OJ OJ PRZEJECHAŁEM 1K KM BEZ FAPA POLECAM TEN STYL ŻYCIA, a za parę miesięcy pisza o błędach których w zdrowym samochodzie nie ma. Ale tobie życzę tam żeby było jak najmniej z tym problemu
  • Odpowiedz