Wpis z mikrobloga

@szokrok: W normalny dzień, o normalnej godzinie (12), czekałem karnie w kolejce ok. 50 minut, więc oprócz pojechania, przygotuj się na stanie ;)

prawie cytując klasyka


ale to bardziej jako ciekawostka niż codziennie miałby je jeść
@lasic01: Spoko, aż tak daleko nie mam :)

@spo_: Serio? To ładnie. Może o godz 9:00 będzie lepiej. I tak to jest pewnie przyjemniejsze niż czekanie w dwóch salonach Orange z przeniesieniem numeru. Przynajmniej w cukierni nagroda jest gwarantowana :)
@szokrok: serio serio, ale może dlatego że to akurat słoneczny dzień był i każdy chciał iść na punczka. W każdym razie trudno to nazwać statystyką, skoro tylko raz tam stałem.
Z drugiej strony kolejki w tłusty czwartek już są legendarne (po kilka godzin)
@spo_: @lasic01: No to zobaczymy. Nawet nie wiedziałem, że właśnie ta słynna cukiernia jest w tym miejscu. Fakt, że nigdy dokładnie nie sprawdzałem adresu, ale miałem o tym miejscu zupełnie inne wyobrażenie. Rok temu zatrzymaliśmy rowerami kawałek dalej na kebsa.

A te rurki na Wolskiej to w którym dokładnie miejscu? Jaki numer?

A znacie może na Woli równie słynną piekarnie, gdzie robią dobry chleb i bułki?
Bo ja zupełnie przez
@spo_: @lasic01: @Dolan: Dzisiaj po 9. byłem po te pączki i 3 poszły na śniadanie :) Rzeczywiście bardzo dobre (czuć ten smalec). Taki pączek za 2,20? - Cena i jakość marzenie!
Kolejek nie było żadnych i kupiłem je od ręki.

A co do rurek- było zamknięte. Trochę to niepoważne, żeby nie było napisane w jakich godzinach mają otwarte.