Wpis z mikrobloga

właśnie się dowiedziałam że dostanę na 20 urodziny psa w typie border collie.
mama od 14 roku życia mi go obiecywała ale jakoś się nie doczekałam więc dostanę go od przyjaciół, którzy zadeklarowali się też ze jak przez tego psa mama wyrzuci mnie z domu to mogę u nich zamieszkać.
nieważne.
ważne że to suczka, jest najpiękniejsza na świecie i potrzebuje imienia. Myślałam o Pauza ale to chyba jeszcze nie to. Mircy - liczę na waszą kreatywność.

#psy #pytaniedomirkow
  • 40
@Zielony34:
@matra: sama w życiu nie kupilabym innego psa niż owczarek szkocki, czarny i do tego jeszcze samiec.
prawdopodobnie moi znajomi nawet nie zapłacą za tego psa, musiałabym ich nie znać. a ona już żyje, jest piękna i potrzebuje domu więc będzie go miała. proste ;)
wydatek na conajmniej 10 lat ale największą inwestycją jest wychowanie a nie rodowód.
@matra: trzeba być naprawdę głupim, żeby traktować psa w kategorii wydatek na 10 lat. w życiu nie kupił bym psa od hodowcy. nie ma gorszych kanalii od ludzi, którzy trudnią się mnożeniem zwierząt za pieniądze. zwłaszcza, że tyle uroczych kundelków czeka w schroniskach, bez żadnych chorób genetycznych ()