Wpis z mikrobloga

Mireczki jednak opłaca się robić #heheszki na wykopie bo jak się okazuje można coś za nie dostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś czas temu popełniłem taki oto wpis KLIK Po jakimś czasie odezwało się do mnie konto @wafelkigoralki które na tą okazję specjalnie założyli i napisali tylko jeden komentarz

Zdajemy sobie sprawę, że czasami potrzeba czegoś na rozgrzewkę, dlatego prześlij nam swój aktualny adres zamieszkania, a na pewno trafi do Ciebie rozgrzewająca przesyłka na te mroźne dni :)


Sprawdzam profil, zielonka, założony chwilę temu. No ale że cebula mocna to podałem adres najwyżej dostanę zlew #pdk
Od tamtego wpisu minął dokładnie miesiąc i dziś w drzwiach ujrzałem awizo że paczka została pozostawiona u sąsiadów. Jaka paczka kurde, nic nie zamawiałem - myślę sobie( ͡° ʖ̯ ͡°) Odebrałem, otwieram i


W paczce było 14 góralków, kubek @Felonious_Gru ( ͡° ͜ʖ ͡°) smyczka i co najlepsze spersonalizowany list. Żadne #!$%@? które idzie z automatu, ale faktyczny list do mnie :D

Konto @wafelkigoralki nadal nie poczyniło żadnej aktywności na portalu. Ot po prostu założyli konto, napisali mi w we wpisie który już dawno wyszedł z gorących i usunęli się w cień. Nie szukając atencji pokroju HEJ MIRECZKI JESTESMY NOWI WIĘC ROBIMY #rozdajo

Dziękuję bardzo za paczkę @wafelkigoralki jutro nie tylko ja ale cały mój team dostanie po góralku żeby im w rejonie było słodziej no i cieplej ()

#coolstory #truestory #urzedasstory
CreativePL - Mireczki jednak opłaca się robić #heheszki na wykopie bo jak się okazuje...

źródło: comment_147r46dPSVLMeqvCXOFLlksCYQXrLZEZ.jpg

Pobierz
  • 79