Wpis z mikrobloga

#pytanie #rozowepaski #podrywajzwykopem

Pytanie kieruję głównie do #rozowepaski - podoba mi się dziewczyna, którą znam z widzenia, taka typowa znajomość na "cześć", gadałem z nią raz (złożyłem jej życzenia na święta i nowy rok, bo w sumie czemu by nie - tak wtedy pomyślałem jak ją widziałem).

Problem w tym że chciał bym ją jakoś bliżej poznać, a nie ma szans na zapoznanie przez znajomych itd, i tu naszła mnie pewna myśli - może by tak po prostu podejść i wprost powiedzieć że wpadła mi w oko i czy nie chciała by gdzieś wyskoczyć bo chciałbym ją lepiej poznać (może jakoś inaczej w słowa to tylko ubrać). Czy waszym zdaniem to dobry plan działania? Nie chce mi się bawić w jakieś podchody, ale pytanie do dziewczyn - jak byście się czuły w takiej sytuacji? Wyglądam dobrze i sporo dziewczyn uważa mnie za przystojnego, ale boję się że sam fakt takiej formy podrywu może działać na moją niekorzyść.

Ponoć "szkoła podrywu" mówi żeby nie dawać po sobie poznać zainteresowania na początku, ale jak na moje oko to jest to bez sensu. Głosujcie i napiszcie co o tym sądzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. I jakiekolwiek zaczepianie na fb czy innych portalach odpada - to jest dobre dla gimbazy...

Czy podbicie bez powodu i przedstawienie sprawy jasno, to dobry pomysł?

  • Tak 74.4% (1395)
  • Nie 25.6% (480)

Oddanych głosów: 1875

  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jednak sporo dziewczyn uważa go za w pewnym sensie atrakcyjnego gościa - czytałem nawet o nim jako o fenomenie...


@Norwag93: jak to lecialo... "ona czuje we mnie piniondz"
  • Odpowiedz
@Norwag93: @ChciwyBab prawde rzecze! Jak panna powie "dziś nie mam czasu", znaczy, że nie ma w ogóle czasu i jak piąty raz zapytasz to naprawde go dla Ciebie nie znajdzie. Nie ma sensu zastanawiać się dlaczego nie mamy dla Was czasu, nawet dla nas jest to często nielogiczne ( ͡º ͜ʖ͡º).

Bądź też przebojowy - Zapraszał mnie kiedyś kolega z angielskiego na kawę, akurat
  • Odpowiedz
@chcialem_byc_panem_cogito:

Świetny pomysł z przedstawieniem od razu sprawy! Zacznij najlepiej od pytania : "Czy chcesz ze mną chodzić?" Dorzuć, że planujesz mieć 3kę dzieci, 2pokojowe w blokach z wielkiej płyny, a po 40stce się rozpijesz.


założę się, że poderwał bym dziewczynę mówiąc taki tekst ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie nie jest to głupie, to by ją rozbawiło wypowiedziane odpowiednio a dalej by jakoś poszło... chyba
  • Odpowiedz
@Norwag93: Bardzo dobry pomysł, śmiało "podbijaj", tylko nie mów nic w stylu, że "wpadła ci w oko", bo wtedy zgodzenie się na kawę to prawie jak przyjęcie oświadczyn. I nie zrażaj się, jeśli odpowie ci coś w stylu, że "musi to przemyśleć" bo ciężko jest podjąć decyzję w kilka sekund, jak się jest w takim szoku :) Jeśli widujecie się regularnie, to podejdź do niej za parę godzin na przykład,
  • Odpowiedz
@Norwag93: a ja już to p------ę, nie chcę brać udziału w tej damskomęskiej s----------e, uciąłem wszystkie kontakty z kobietami poza kilkoma najbliższymi koleżankami z dawnych lat. jak mnie nosi to jadę na ręcznym dwa razy i spokój - mogę zająć się pożytecznymi sprawami. polecam
  • Odpowiedz
może by tak po prostu podejść i wprost powiedzieć że wpadła mi w oko i czy nie chciała by gdzieś wyskoczyć bo chciałbym ją lepiej poznać


@Norwag93: najlepszy pomysł z możliwych. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz