Wpis z mikrobloga

#pytanie #rozowepaski #podrywajzwykopem

Pytanie kieruję głównie do #rozowepaski - podoba mi się dziewczyna, którą znam z widzenia, taka typowa znajomość na "cześć", gadałem z nią raz (złożyłem jej życzenia na święta i nowy rok, bo w sumie czemu by nie - tak wtedy pomyślałem jak ją widziałem).

Problem w tym że chciał bym ją jakoś bliżej poznać, a nie ma szans na zapoznanie przez znajomych itd, i tu naszła mnie pewna myśli - może by tak po prostu podejść i wprost powiedzieć że wpadła mi w oko i czy nie chciała by gdzieś wyskoczyć bo chciałbym ją lepiej poznać (może jakoś inaczej w słowa to tylko ubrać). Czy waszym zdaniem to dobry plan działania? Nie chce mi się bawić w jakieś podchody, ale pytanie do dziewczyn - jak byście się czuły w takiej sytuacji? Wyglądam dobrze i sporo dziewczyn uważa mnie za przystojnego, ale boję się że sam fakt takiej formy podrywu może działać na moją niekorzyść.

Ponoć "szkoła podrywu" mówi żeby nie dawać po sobie poznać zainteresowania na początku, ale jak na moje oko to jest to bez sensu. Głosujcie i napiszcie co o tym sądzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. I jakiekolwiek zaczepianie na fb czy innych portalach odpada - to jest dobre dla gimbazy...

Czy podbicie bez powodu i przedstawienie sprawy jasno, to dobry pomysł?

  • Tak 74.4% (1395)
  • Nie 25.6% (480)

Oddanych głosów: 1875

  • 52
  • Odpowiedz
@pull-ups: Wiesz ile mnie olało panien? Myślisz, że każdy zdobyty numer, nie wiem, zagadanie do różowego to od razu seksy, ślub i dzieci? Prosze Cie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale kazda porażka uczy Cie czegoś nowego. Ja jedynie żaluje, że tylko okazji #!$%@?łem, kilka różowych nadal mi siedzi w głowie, zamiast bawić się w podchody było wyłożyć karty na stól
  • Odpowiedz
@pull-ups: Choćbyś nie wiem jaki był przystojny to jakbym usłyszała (ja i każda inna dziewczyna na świecie) taką smutną gadkę jak tak to bym grzecznie podziękowała za dalszą znajomość.
  • Odpowiedz
może by tak po prostu podejść i wprost powiedzieć że wpadła mi w oko i czy nie chciała by gdzieś wyskoczyć bo chciałbym ją lepiej poznać (może jakoś inaczej w słowa to tylko ubrać). Czy waszym zdaniem to dobry plan działania?


@Norwag93: Chlopie serio? xd Czekam aż zapytasz czy to normalne że niebo jest niebieskie a trawa zielona
  • Odpowiedz
@pull-ups: Liczy się pewność siebie i ciekawa osobowość, wiadomo z kasą i urodą łatwiej zacząć. Ale serio, sam nie wyglądam jak aktor a raczej jak gówno a mimo to nie mam problemu z paniami. Ot nie biorę każdej za przyszłą żonę tylko mam w dupie i robię to czym ja się interesuje itd. I w większości przypadków to one chcą utrzymywać ze mną kontakt a nie muszę za nimi biegać
  • Odpowiedz
@Norwag93: Spróbuj ale nie płacz potem jeśli powie "nie". 9/10 przypadków powie "nie" bo to dla nich niecodzienna sytuacja lub (wybierz z miliarda powodów) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz dosyć ważne:
1. Może kiedyś = nie,
2. Nie mam czasu w tym tygodniu, może w następnym = (prawdopodobnie nie),
3. Przedstawiasz konkretną date, ona mówi, że nie
  • Odpowiedz
@pull-ups: częściej mówią "nie" niż "tak". Nigdy nie zgadniesz dlaczego, chyba, że jakimś cudem kiedyś spotkasz ją bardzo pijaną i będziesz miał troche czasu, żeby ją jakoś podejść i zapytać dlaczego ci wtedy odmówiła. Nawet wtedy prawdopodobnie skłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pull-ups: a co jest nie tak z Twoim ryjem? Zobacz sobie na Adama Drivera z nowych gwiezdnych wojen. Prawie każdy facet powie że jest on brzydki, a jednak sporo dziewczyn uważa go za w pewnym sensie atrakcyjnego gościa - czytałem nawet o nim jako o fenomenie... że twarz właśnie taka sobie, ale sposób poruszania się i zachowanie sprawia że jest on atrakcyjny.

Jak to ujął Adam - mordy się nie
Norwag93 - @pull-ups: a co jest nie tak z Twoim ryjem? Zobacz sobie na Adama Drivera ...

źródło: comment_OgdiecVO1yGfNM0xvBOcpqOBAEl2jfx7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz