Wpis z mikrobloga

@meblujdom_pl: widzę, że macie w większości to co cała reszta. Paździoch i standardowe wzory kanap czy innych mebli. Moim zdaniem ca naszym rynku już jest przesyt takich ofert. Przydałby się jakiś powiew świeżości w designie i wykończeniu.

Sami to robicie?
@swhite: tak ten rynek działa - większość bierze od tych samych importerów, a jeśli chodzi o tapicerkę to jesteśmy na etapie zmiany asortymentu ponieważ również się zgadzamy, że większość z nich to taka paździochówka. Ponadto wiąże się to ze zmianami na stronie nad którymi wciąż pracujemy.

Jeśli znasz dobrych podwykonawców ciekawej tapicerki z okolic podkarpacia to poprosimy o PW :) Zaawsze z chęcią nawiążemy współpracę z dobrymi rzemieślnikami.
@meblujdom_pl: @meblujdom_pl: niestety siedzę tylko w hurcie materiałów dla meblarzy czy tam stolarzy, jak kto woli ich nazywać. Nie współpracuję z tapicerami.
Nie chcę być nadmiernie krytyczny ale jak się wchodzi na waszą stronę to po całej oprawie oczekuje się czegoś ciekawszego. Biurka czy stoliki z chińskimi nogami fi60 to byście sobie darowali bo takie rzeczy na allegro można kupić ;) albo w innym obi.
Jedynie co bardzo ciekawego znalazłem
@meblujdom_pl: we Wrocławiu jest giełda, gdzie co tydzień zjeżdżają się producenci mebli z całego regionu. Małe i duze firmy oraz ci co robią na czarno. Kupiłem tam meble o ponad 60% taniej niż w internecie - dokładnie te same. Marża wysoka w tej branży, a producenta polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)