Wpis z mikrobloga

@Odczarowana: kupuj jej zajebisty pomysł 1 opowiadanie Wiedźmin robi #!$%@? mieczem w karczmie tak bardzo młodzieżowo XD

wzywam @ryhu żeby się wypowiedział na ten temat.

Od siebie dodam, że ja bym kupił jej coś bardziej Harry Potter, Kroniki Królobójcy (doroślejszy HP) a nie deprawacja od młodego.
  • Odpowiedz
@arkadiusz-molenda: Myślałam o Harrym Potterze, ale tego akurat sama nie czytałam, więc jakoś nie mam 100% pewności, czy chcę to firmować. No i jednak Wiedźmin to bardziej patriotycznie :D Tylko czy jej matka mnie za to nie zabije na miejscu... :)
  • Odpowiedz
@Odczarowana: Zdecydowanie Harry Potter albo ew. Opowieści z Narnii, jak ktoś już wcześniej pisał. Albo Hobbit - już prędzej niż Wiesiek.
W tym wieku to możesz ją co najwyżej zrazić do Wiedźmina :P Nie chodzi nawet o świat, czy fabułę, tylko o to, że ta książka jest bardziej kierowana do odbiorców >13 lat. Wiem z autopsji. Na 8 urodziny dostałam Pratchetta - skończyło się tak, że po 2 stronach przeczytanych
  • Odpowiedz
@Odczarowana:
Nie, za młoda jest. Ani nie zrozumie większości, ani nie jest to odpowiednia książka dla takiej osoby. Poczekałbym przynajmniej do końca podstawówki.
Harry Potter, Narnia czy Hobbit są już dobrymi wyborami.
  • Odpowiedz
@ojacieniemoge: @Odczarowana: Narnia nie, bo każda kolejna część coraz słabsza. Harry pod koniec wręcz przeciwnie, coraz lepszy. Hobbie spoko ale krótki. Wiesiek to przeciętna książka, której fenomenu nie potrafię zrozumieć. Co do Harrego proponuję poszukać nowego wydania bo ma ładne okładki.
  • Odpowiedz