Wpis z mikrobloga

To o czym właśnie dowiedziałem się wywołało wielki uśmiech na mojej twarzy. Muszę się tym podzielić.
Ekipa deweloperów Counterparty w ciągu kilku dni, zdaje się weekendu umieściła prawie wszystko co jest w eterze na blockchainie bitcoina. Rootstock merges Bitcoin and Ethereum to help the World Bank drive financial inclusion
Powodzenia dla wszystkich, którzy dali nabrać się na hype etera.
#bitcoin #kryptowaluty #ethereum
  • 20
@pawlo74: Zaplusowałem Twoją wypowiedź bo przyznaję Tobie rację. Ale z drugiej strony jesteśmy tak długo w tym temacie że wiemy przecież że wszystkie projekty poboczne do Bitcoin są tylko po to by pomnożyć swoje BTC i jest to czysta spekulacja. Jedynym królem jest i zawsze będzie BTC. A wszystko co powstaje opiera się na BTC. Z pewnością pojawi się jakiś drugi król - ale to też będzie tylko spekulacja. Główną i
no i po za tym to stare info


@BITmaniak: tylko artykuł z linka jest stary bo znalazłem go tak na szybko żeby było wiadomo o czym mówię ale gorące jest to że ta firma Rootstock uzbierała właśnie sporo kasy na rozwój projektu. Coś ponad milion dolarów. Jak znajdę to tu wrzucę.
Nie dziwię się nikomu kto nie rozumie dlaczego tylko bitcoin.
Nie rozumieją tego nawet najwięksi mądrale.
Wiesz co mnie najgorzej
@BITmaniak: jasne a później ci piszą: "Jesteś głupi nie znasz się na psychologii, musisz poczytać o psychologii"
Naciągacze i oszuści tyle i nic więcej. I ten cały Vitalik widać, że wcale nie lepszy.
Troszkę lepszy bo przynajmniej mówi wprost, że chce odzyskać za stracony czas i wysiłek przy projekcie. Sporo ten jego czas kosztuje już jest warty miliony dolarów. Małolat 20 coś lat a wszyscy za nim jak te barany. Aż
@pawlo74: I wlasnie dlatego cena etheru nadal rosnie, a bitcoina wlasnie spadla? :P Spokojnie cumplu, tez uwazam, ze ether to banieczka, nic w tej chwili z tym hajsem nie mozna zrobic, ale z takimi duzymi opiniami bym sie powstrzymywal - pamietaj ze inwestowanie polega na tym, ze spodziewasz sie zwrotu inwestycji bardzo czesto w dluzszej perspektywie czasu.
I wlasnie dlatego cena etheru nadal rosnie, a bitcoina wlasnie spadla?


@RaphauM: to bardzo dziwne pytanie ze względu na to co napisałeś dalej:

pamietaj ze inwestowanie polega na tym, ze spodziewasz sie zwrotu inwestycji bardzo czesto w dluzszej perspektywie czasu.


@RaphauM: co wskazywałoby, że niby znasz się na inwestowaniu.
Ja wierzę, że nie mieszasz inwestowania z grą w kasynie i hazardem :) To są dwie różne sprawy, których nigdy nie
@pawlo74: co się tak na to ETH napinasz, to ma mieć inne zastosowania, na btc też próbowali nawet Polacy zrobić możliwość tworzenia kontraktów, ale gdy pojawiło się ETH to zrezygnowali ze swojego projektu i zaczęli pracę na ETH. Samo eth nie stanie się nośnikiem płatności bardziej jakiś token na nim powstanie i może przeciwstawiać się btc.
@maniakbitcoin: obawiam się, że nie dojdziemy do porozumienia dopóki obydwaj całkiem inaczej patrzymy na to czym jest i czym będzie sieć bitcoin.
I przede wszystkim nie nazywajcie na tym etapie etera inwestycją bo nią nie jest.
Co najwyżej jest narzędziem do spekulacji w tej chwili.
A jak projekt, o którym jest mowa w tym wpisie wypali to eter pozostanie wspomnieniem ponieważ żaden poważny, podkreślam poważny inwestor, nie spekulant nie zainwestuje pieniędzy
@maniakbitcoin: wszystkim. Nie będzie innych, które będą mogły konkurować. Ile lat trzeba obracać się w srytcoinach, żeby to zrozumieć? Muszę tu powiedzieć, że nie wiesz co dzieje się w świecie bitcoina. Skoncentrowałeś się na nieistotnych rzeczach, które przesłaniają Ci prawdziwy obraz. Zawsze uważałem Cię za dobrze poinformowaną osobę ale ostatnimi czasy widzę, że jesteś poinformowany dobrze ale o shitach. O bitcoinie wiesz bardzo niewiele a Twoje wypowiedzi totalnie mnie zaskoczyły jakiś