Wpis z mikrobloga

Cześć, mam problem, mianowicie przeglądając sklepy rowerowe w poszukiwaniu roweru natknąłem się na sklep gdzie ktoś najwidoczniej musiał się srogo pomylić i wystawił rower wart 4 tysiące w promocji na 0zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a, że trzeba było mieć w koszyku powyżej 10zl to kupiłem jeszcze jakieś pierodly i rower wyszedł mi 36zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam potwierdzenie wpłaty itp. I pytanie brzmi czy mogą to anulować bez powodu? Wydaje mi się, że nie mają wyjścia i muszą mi go wysłać. Co o tym sądzicie drodzy Mirki i Mirabelki?
#prawo
  • 18
@Heisenbergws: Pan Janusz z Otwocka zalogował się na portalu Allegro. Szukał ciągnika do zwiezienia drewna ze swojego lasu. Znalazł, jak wtedy myślał, genialną ofertę: ciągnik za 32 złote. Po kliknięciu opcji „Kup teraz” stał się szczęśliwy posiadaczem ciągnika po bardzo okazyjnej cenie.

Sprzedający nie zamierzał wydać panu Januszowi ciągnika, bo twierdził, że kwota 32 złotych w opcji „kup teraz” została błędnie wpisana.

Jak można się domyślać – sprawa trafia do sądu,
@Wykoppeel1230: To dziwne. Kiedyś afera była że koleś sprzedał jacht za śmieszną cenę. Przegrał. Musiał go sprzedać. Jednak od tamtego czasu mogło się dużo zmienić.

Śmiechu warte jeszcze on został ukarany ? Ja bym się odwołał, sędzia jakaś #!$%@?ęta.
@Heisenbergws: Nie masz sans na ten rower. Powołają się na pomyłkę, więc rozegraj to po ludzku, może jakiś bon rabatowy dostaniesz. Mi Amazon nawet dysków SSD "przecenionych" z 300 USD na 150 USD nie sprzedał, bo powołali się na błąd i już nie było sensu tego dalej ciągnąć.