Wpis z mikrobloga

Mirki chyba załatwiłem komuś nagane/ zwolnienie z MPK #lodz bo przyjechał z 3 minuty przed czasem tramwaj i nie zdążyłem na niego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trochę PrzykraSprawa
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BloodDeath94: Jeśli to o tej porze, to moge ci powiedzieć, że to standard. Jak zjeżdzają na zajezdnie i mają ostatni kurs to czasami nawet na przystankach się nie zatrzymują tylko tak powoli obok niego przejeżdzają.
  • Odpowiedz
  • 0
@WujaAndzej:
@dodatkowy_chromosom: no jak ktoś przyjeżdża z 3-4 minuty. przed czasem i to nie pierwszy raz to możliwe. Wiele razy jak sam jechałem to czekali do czasu na przystanku ale jak sam szedłem na przystanek to wiele. razy odjezdzali za wcześnie. Tym razem zadzwoniłem zapytać czy to był regularny tramwaj czy jakiś jechał tedy do zajezdni bo widziałem jak coś przhejezdalo. Na infolinii mówili że przyjechał za wcześnie
  • Odpowiedz
  • 0
@BloodDeath94: bo to że mi ostatni tramwaj uciekł opóźnia mi powrót do domu o ponad pół godziny, rozkminiam czy w związku z tym mogę zamówić taxi ( bo ubiera nie ma w łodzi) na koszt MPK, bo z ich winy nie dojadę wcześniej
  • Odpowiedz
@BloodDeath94:
Raz się mocno zdenerwowałem jak gość odjechał wcześniej i nawet nie poczekał mimo iż biegłem. To akurat było w czasie gdy wz była wyłączona i musiałem biec na pociąg przez to xD Mail do mpk i:

Z kierowcą, który prowadził wyżej wymieniony autobus przeprowadzono rozmowę pouczającą, dokonano odpowiedniej adnotacji w karcie przebiegu pracy zawodowej oraz wyciągnięto konsekwencje dyscyplinarne w postaci potrącenia premii zgodnie z regulaminem.

Za utrudnienia podczas korzystania
  • Odpowiedz
  • 0
@epll: z tego co jeszcze doczytałem tow takiej sytuacji jak jestem to mógłbym naprawdę taxi na rachunek MPK, bo nie wywiązali się z umowy odjeżdajac mocno za wcześnie ale już podjadę sobie nocnym. W Twojej sytuacji musiałbyś sprawdzić i zadzwonić albo mieć inny dowód, że rzeczywiście za wcześnie odjechał bo inaczej to pewnie zamiota pod dywan
  • Odpowiedz
@BloodDeath94: Nic nie musisz mieć :D Ja im podałem przystanek, numer linii i numer boczny autobusu. Oni mi odpowiedzieli załączając dokładny czas odjazdu (co do sekundy) i całą resztę.
To już nie te czasy gdy motorniczy sam wpisywał w papiery godziny odjazdów itp. itd.. Teraz w mpk wszystko chyba komputery zapisują z gps.
  • Odpowiedz
  • 0
@epll:
@Sacramoni: to mi też powiedzieli, że sprawdza po czasie odjazdu z. przystanku i wyciągną konsekwencje. Ale mi nie chodzi o to żeby kogoś zwolnili tylko żeby odjezdzali o czasie bo tak to po cholere rozkład skoro jadą jak chcą
  • Odpowiedz
@Sacramoni: Kto wie. O ile w dzień na większości linii masz co 3-4 min tramwaj to w nocy są chyba co godzinę. Dodatkowo pewnie działa to tak, że zwrot jest tylko w przypadku winy przewoźnika. A awarie autobusów szczególnie w Łodzi gdzie 3/4 ma max 5-6lat i full serwis każdego wieczoru są dosyć rzadkie wiec i ewentualnie problem z płaceniem znikomy :D
  • Odpowiedz