Wpis z mikrobloga

Wybaczcie moje żale, ale już mam dość jeśli chodzi o życie, ponieważ od 4 miesięcy siedzę w domu i nawet nie mogę szukać pracy, ponieważ nikt mnie nie weźmie nie zatrudni, ponieważ najpewniej będe miał kolejną operację, a na dodatek nadal nie potrafię normalnie mówić, bo ciągle się jąkam i zapominam słów.
Mogę mówić, że powinienem się cieszyć, że przeżyłem te udary i mini - zawał, ale z czego mam się cieszyć?
Na nic mnie nie stać, mam jedyną parę spodni, do tego nawet z nikim nie mogę wyjść, ponieważ się wstydzę, że niczego nie mogę kupić, a nie chcę patrzeć jak inni coś do żarcia sobie kupią albo piwko, a ja muszę na to patrzeć.
Jest szansa, że nagle życie mi się odmieni i nie będę musiał się wstydzić biedy?
Nie ma szans, ponieważ ja chcę być pożyteczny i móc pracować, by się cieszyć życiem.
Nim wydarzył się wypadek znajdowałem prace na jakiś czas i czułem się szczęśliwy, a teraz mi pozostaje tylko pisanie, które prócz słów nic innego mi nie da.
Fakt, od lat marzy mi się pisanie w zawodzie pisarskim, ale wszystko czego się nauczyłem szlag trafił i muszę na nowo się uczyć

Wybaczcie #feels, ale musiałem się z wami podzielić tym, ponieważ psychicznie jestem na dni.

#hacerking #depresjahacera
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elrondka88: Srakie. Siedzi i nic nie robi, dostaje odpowiedzi na tacy i miauczy dupą "ale za to nie płacą". No tak, bo wszyscy są debilami i podsuwaliby mu odpowiedzi, które nie mają sensu. Zdalnej roboty jest sporo, ale faktycznie masz racje, denny kraj nic tylko usiąść na dupie i marudzić jak to #!$%@? jest.
  • Odpowiedz
@kuleczka69: tjjaa nie chodzi, ze sie uzala. Wiesz jak to jest byc po udarze w tym kraju? Nikt ci nie pomoze. I to nie jest uzalanie to sa fakty. Sam pisal, ze pracodawcy sie boja go zatrudnic. On sie psychicznie zle czuje bo od 4 miesoecy szuka i nic, nie ma pieniedzy, ale lepiej napisac ze sie uzala , len i moze jeszcze nierob co? Zero empatii. Praca zdalna tjjaaa
  • Odpowiedz
@Elrondka88: Przeczytałeś w ogóle jego odpowiedz do moich sugestii? "praca za darmo" jakiś miesiąc temu duża agencja sm szukała właśnie modów, do biura i zdalnie. Do pisania nie musisz mówić piękną polszczyzną, masz bezbłędnie i błyskotliwie pisać, to nie tv czy radio.
Co do błyskotliwej myśli "praca zdalna to naciągactwo" pozwolisz, że się nie odniosę.
  • Odpowiedz
@hacerking: szukaj czegoś, czegokolwiek by podbudować ego, w takiej sytuacji widzę perspektywy w programowaniu, spróbuj się pouczyć, poszukać na internetach czy gdzieś kogoś jakoś nie szukają, cokolwiek
  • Odpowiedz
@szakal555: O dziwo narko nie było problemem, ale prócz energetykow i alko problemem było to, że nie dbałem o zdrowie i z tego powodu nie brałem leków, które powinienem brać do końca życia.
Tak w ogóle, to narko nie tykam już od czasu wypadku, a piwko tylko od czasu do czasu.
  • Odpowiedz
@hacerking: pewnie gówno cie obchodzi moje zdane,ale będzie dobrze - tak musisz myśleć, bo inaczej twoje życie zmieni się w warzywną egzystencję. Trzeba byc cierpliwym i sie nie poddawać bo teraz jest #!$%@? za rok będzie ale za 2 może ci się życie odmienić o 180 stopni (nigdy nie mów nigdy ja już sie pare razy przejechałem na tym)
  • Odpowiedz