Wpis z mikrobloga

Co będzie lepsze - kupienie oddzielnych płyt z GTA 4 plus EFLC, czy wersji cyfrowej Complete? Mam na myśli czy mając płyty będę miał identycznie to samo, jakbym kupił w PSS? Ściągną się aktualizacje do tych wersji z płyt i będzie to samo, jakby było cyfrowo?

Zależy mi na płytach, bo lubię mieć w kolekcji pudełka. Przebolalem juz San Andreas, bo prawie 100 zł, a cyfrowo 31...

#ps3 #gry #gta #playstation #playstation3 #psstore
  • 8
@Reality: ja mam na PC w wersji pudełkowej GTA 4 + EFLC i GTA V... pobrałem i tak z internetu bo nie mam napędu, ale mam płyty, mapę, plakat... takie tam pierdoły.
Mimo 90 gier na STEAM to jakoś cieszy.
@fstab: Yyy znaczy no tak, dlatego chce pudełka mieć tez, bo to cieszy. Ale czy to będzie to samo, wszystkie updatey itd., tak jakbym kupił Complete cyfrowo w PSS? Updatey się ściągną? O to mi chodzi.
@fstab: No właśnie nie ogarnalem czy da się zgrac cala gre na ps3, żeby nie używać płyty, ale raczej nie, zgrywa się tylko część i trzeba zawsze płytę wkładać, wiec "zonglowanie" jest. Ale ma to swój klimat ten "nie cyfrowy" i lubię to.
@Reality: Nie da się zgrać całej płyty na ps3, instalujesz grę, ale płyta musi być w napędzie zawsze jak chcesz zagrać. W temacie aktualizacji, to bez znaczenia czy masz cyfrówkę czy płytowe wydanie, obie będą aktualizowały się tak samo.