Wpis z mikrobloga

@yggdrasil: @assault: Też skończyłem PG. Myślę że to nie ma znaczenia na którą z tych uczelni pójdziesz, jeśli będziesz chciał się czegoś nauczyć to się nauczysz. Rozważ bardziej które miasto wolisz. W Gdańsku będziesz mógł imprezować na plaży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@assault: Mialem 2 lata temu ten sam problem i wybralem poznan. Czy zaluje? Raczej nie, nie wiem jakby bylo w Gdansku. Mimo, ze do Poznania mam 320 km a Gdanska 120 wybralem Poznań ze wzgledu na rozowego. Wiekszosc znajomych z liceum wybrala pg, i nie wiem czybto jakas bardziej wymagajaca uczelnia czy po prostu za duzo znajomych wokol i po odsuniecia od cycka mamy przeimprezowali studia, ale wiekszosc z nich ledwo
@ukaszukasz: Ja mam właśnie trochę podobnie. Wszyscy dobrzy znajomi chcą iść do Gdańska, a mi się jakoś Poznań bardziej podoba i głównie się obawiam, że zostanę sam jak palec. Mówisz, że łatwo jest zapoznać nowych ludzi w Poznaniu?
@assault: @assault: człowieku, jedna - dwie imprezy i już masz wuchtę nowych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to chyba nie tylko Poznania się tyczy. Polecam akademiki do zapoznawania nowych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie słuchaj ludzi mówiących żeby nie iść na studia. Najlepszy okres :D a doświadczenie można zdobywać dzięki praktykom i stażom itp.
@assault: przyjeżdżaj do Gdańska :) Studia warto robić, ale staraj się w międzyczasie gdzieś znaleźć jakąś robotę, imho doświadczenie jest więcej warte niż wykształcenie, ale dyplom daje więcej możliwości.
@assault: ja mialem maly kierunek -60 osob i mnostwo ciekawych ludzi poznalem. W dodatku pierwszy rok w akademiku, ktory cie integruje czy tegk chcesz czy nie xd, a z jakiiego miasta wyjezdzasz?
@assault: oj mozliwosci jest duzo. powiem ci tak - ja bede konczyl studia za pare miesiecy i to nie jakis gownokierunek typu socjologia tylko dobry techniczny kierunek na jednej z najlepszych uczelni technicznych w polsce. pracy nie ma po moich studiach. studia sa calkowicie oderwane od rzeczywistosci, nie maja nic wspolnego z branza ktorej dotycza. moze sie okazac ze jak bedziesz szedl na studia to perspektywy po twoim kierunku beda zajebiste,
@kibellos: No domyślam się, tylko najpierw musisz znać kogokolwiek żeby cię na taką imprezę wkręcił, a ja dosłownie nie znam nikogo kto tez chce iść do Poznania ;)

@ukaszukasz: Z Torunia. Myślałem o kawalerce, ale w sumie mieszkanie chociaż pierwszy rok w akademiku napewno, by zagwarantowało mnóstwo nowych znajomości.