Wpis z mikrobloga

Puscilam ciotce, która ma chłopaka ciapatego, Gang Albani ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgadnijcie która piosenkę. Po tych wszystkich kawalach o arabach przy świątecznym stole, nie lubi mnie jeszcze bardziej xD
#heheszki #ciapate
  • 30
  • Odpowiedz
@kashmirowa: To nie są heheszki tylko bycie po prostu niemiłym. Ciapaty na wstępie powinien zapytać Cię czy dużo już ukradłaś, czy jesteś #!$%@? i czy często dajesz dupy, stereotypy nie działają tylko w jedną stronę :)

ale ciotka o tym nie wie bo myśli że pojechał po prostu zobaczyć rodziców


@kashmirowa: Dobrze że Ty o tym wiesz, na wykopie przeczytałaś czy na prawy.pl?
  • Odpowiedz
@kashmirowa: Sam wyglądam jak typowy arab, więc sądzę iż mogę wypowiedzieć się na ten temat. Ogólnie mam baaardzo duży dystans do siebie i miałbym wywalone w zdanie ludzi którzy nic nie wiedzą o mnie, aczkolwiek nie szanuję ludzi którzy obgadują innych za plecami. Będąc na miejscu ciotki byłbym zażenowany twoim zachowaniem.
Z fartem
  • Odpowiedz
@kashmirowa:
@ButtHurtAlert: jak obgaduje za plecami jak powiedziała to wszystko przy ciotce? #fucklogic
zażenowanym można być, brakiem poczucia humoru i brakiem dystansu (o którym notabene sam wspominasz).

@Krs90: po pierwsze, to on jest gościem w naszym kraju, po drugie to on wpierdziela się do europejskiej puli genetycznej, a po trzecie stereotypy nie biorą się z nikąd. Więc skoro on może sobie mówić o polakach kradnących czy pijących (swoją drogą
  • Odpowiedz