Wpis z mikrobloga

No, a zrobie Wam surprise na święta :D Recenzja Xiaomi Redmi note 3 pro - mówiąc w skrócie - test chyba najbardziej rozsądnego telefonu jaki dotychczas testowałem, ratio cena/możliwosci jest genialne ! :)

Oczywiście są kupony do tego telefonu - https://web.facebook.com/majsterpirzu/posts/532971903530076

#majsterpirzu #xiaomi #android #chinskiecuda #itemyzchin
Pobierz Pirzu - No, a zrobie Wam surprise na święta :D Recenzja Xiaomi Redmi note 3 pro - mów...
źródło: comment_1vkS57ee8Rl1qKXUDYeA9ghDUuhTDxsf.jpg
  • 49
@Pirzu: najbardziej rozsądnego czyli wygrywa z mi5 pomijając aparat? :p (wideo jeszcze nie zobaczyłem, ale pamiętam co pisałes na fb( ͡° ͜ʖ ͡°))
I oczywiście propsy za świąteczną wrzute
@Andczej: Akurat wziąłem z xiaomiforsale, czekałem 3 tygodnie, bo nie mieli Tele na stanie, wiec do ichniejszych magazynów szedł z chin. W czwartek status zmieniony na shipped, jak dojdzie do Polski to będzie szedl poczta polską. Zdecydowałem sie na to, bo chciałem płatność przy odbiorze i w sumie nie spieszylo mi sie, wiec mogłem poczekać :)
@wpoz: Wyswietlacz jest bardzo odbry, ale w mi5 jest jeszcze lepszy :) Ale rn3 pro jest naprawde bardzo dobry. Muzyka jest tez okej ale w mi5 jest lepsza :)
@Pirzu: dzięki, właśnie szukałem sensownych recenzji. Skąd polecasz kupić? Planuję wstępnie na xfs, żeby nie bawić się w zamawianie z Chin i ewentualne podatki.

@krzychbrown: ja jeszcze zwlekam z zamówieniem z xfs, bo mają w opisie tego fonu "ONLY FABRIC ROM AT THE MOMENT - global rom with google services comin soon". Daj proszę znać, jak już przyjdzie, czy faktycznie tak jest.