Wpis z mikrobloga

Kiedy wszystkie dzieci sie smieja z Twojej corki chrzestnej bo ma ospe i wyglada jak biedronka i mowi, ze jest brzydko plamista... bierzesz mazaka.. dajesz sie pokropkowac - wygladasz jak debil- ale jesteś wtedy najlepsza ciocia na świecie. Ciocia lvl mistrz.
#pokazmorde #debiljez

zdechly_jez - Kiedy wszystkie dzieci sie smieja z Twojej corki chrzestnej bo ma ospe ...

źródło: comment_aU31f66mIA9jPGObS9mmHBu8enWeu69c.jpg

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdechly_jez: Haha, szacunek. Mnie moja chrześnica zaraziła ospą(zresztą podobno już ją przechodziłem za małolata), ale patrząc na fakt jak pomogło jej wspólne cierpienie, że nie tylko ona jest pokrzywdzona - 2 letnia agentka i dwudziestopareoletni koń mogę powiedzieć, że było warto przejść jeszcze raz to samo :)
  • Odpowiedz
@silverm: Ale Ty wiesz że zaszczepienie nie chroni przed ospą, tylko łagodzi jej objawy i pozwala "przeżyć"

czy jesteś zaszczepiony czy nie to i tak możesz zarazić się ospą, lecz po prostu ze szczepieniem jest dużo większa szansa przeżyć tą chorobę


@muak47: O K---a xDD
Ty wiesz, że jesteś ignorantem w temacie szczepień i ja to teraz wiem po tym jak przeczytałem co napisałeś. Jeśli się nie ma pojęcia w danym temacie to czy nie lepiej się nie wypowiadać wcale żeby nie zrobić
  • Odpowiedz