Wpis z mikrobloga

Witajcie zawsze piękne Mirabelki i szanowni Mirkowie.

Zostały mi ostatnie dwie paczki zapasu papierosów czyli za jakiś tydzień, bo palę 7 papierosów dziennie i zaczynam rzucać ten syf, idę w ślady ojca bo też mi truje ciągle abym rzucił.

Co polecacie w związku z tym ? Na początek jakaś aplikacja najlepiej która motywuje ile to się zaoszczędziło cebulionów.

Może jakieś apteczne wymysły, jakie macie o nich zdanie ?

Podejmuje taką decyzję bo kiedy zaczynałem palić zakochałem się w dymie. Mogłem palić super lighty byle był dym, później epapieros ale dużo zabawy w elektronika i alchemika. Od kilku miesięcy czuje głód nikotynowy i gdy zapale menthola to chce odpalić jednego od drugiego co mnie zaczęło niepokoić i irytować.

Czy palenie shishy (melasy) będzie mnie ciągnęło do palenia ?

Pytanie do klubu zaciągaczy dymem konopnym - jakie są najlepsze alternatywy palenia bez tytoniu ?

Bongo odpada bo głównie lubię palić w ruchu a nie jak kiszę ogóra w domu. Lufa dobra opcja ale irytuje mnie smród i ciągłe czyszczenie, a też nie kupię zapas lufek po 50 gr i palił jak jakiś gimbus, jak już chciałbym jakąś fajną, wydziwnioną lufę. Czyste z bletki okej ... tylko nie lubię się upalać mocno, wolę delikatny stan i zazwyczaj używam (uwaga śmiech na sali) 0,2 na jednego skręciola. Ale tego nie wpakuje na czysto do bletki bo to wyjdzie mi jeden buch z tego.

Pytanie do tych co rzucili fajki ale palą dalej ganje. Czy od dymu konopnego chce się palić ? Bo może waporyzator trzeba będzie kupić ?

Dziękuję z góry za każdą pomocną odpowiedź ;-)

#rzucampalenie #rzucaniepalenia #rzucpalenie #wykopjointclub
  • 15
@Jaracz_Joint:

Co polecacie w związku z tym ? Na początek jakaś aplikacja najlepiej która motywuje ile to się zaoszczędziło cebulionów.


aplikacja Desmoxanu dzialala cakiel sprawie

Pytanie do klubu zaciągaczy dymem konopnym - jakie są najlepsze alternatywy palenia bez tytoniu ?


suszona mieta jest calkiem mila przy paleniu