Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki! Mam problem z #rozowypasek Około 2 lata temu byliśmy razem #zwiazek . Nie wyszło, zniknąłem, zapomniałem. Teraz nie dawno wróciłem, byłem pewien że najwyżej będzie #friendzone ale niczego nie oczekiwałem więcej. Po prostu mi przeszło, chciałem zostać normalnymi znajomymi. Czasem niewinnie podpytywałem co by było gdyby itp i o dziwo odpowiedzi były z jej strony pozytywne?! Powiedziałem wprost, oznajmiła że nic jeszcze się nie skończyło. Więc zaczęło się od nowa z nami układać...
Ale po kilku tygodniach #logikarozowychpaskow stwierdziła że na razie w tym roku nie chce mieć nikogo :o Mirkowicze, czaicie? Ta #logikarozowychpaskow mnie dobije :/ Zaczynasz się nastawiać, że coś zaczęło kwitnąć a tu taka niespodzianka. Żeby znów zapomnieć zerwałem wszelakie kontakty (z uprzedzeniem i wyjaśnieniem). Kilka dni później, sarkastycznie przez telefon dziękuje za zablokowanie jej?! Ogarnie ktoś tą #logikarozowychpaskow ?
#tfwnogf #przegryw
Mój lvl 20, #rozowypasek lvl 18
Może któryś mirkowicz wspomoże dobrą radą?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
OP: Taka opcja nie wchodzi w grę. Jest jeszcze zaplombowana, wiem o tym, sama o tym mi powiedziała że czeka na "tego jedynego"

To jest anonimowy komentarz
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Wołam obserwujących: