Wpis z mikrobloga

Pomyślałem, że szefostwo wykopu mogłoby założyć fundację Gnidową. Wiem, że nazwa trochę straszna, ale wszyscy będą wiedzieć o co chodzi.
Z ogłoszeń #wykoppomaga szefostwo (albo my wszyscy, poprzez ankiety) wybierałoby jedną osobę na którą w danym miesiącu zbieramy pieniążki. Na głównej wykopu zawsze reklama Fundacji (link obok "Mój Wykop").
Wszystko prawnie dograne, finansowa przejrzystość lepsza niż u Owsiaka (a ludzi pokroju Matki Kurka po prostu ignorujemy i mamy w dupie).
Przez rok pomożemy conajmniej 12 osobom. Lepsze to niż 0.

"Stawiłem sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu.
Od królewskich piramid sięgający wyżej;"

wołam @m__b .
#gnidamabialaczke #fundacja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch:
Zapytaj ich. Dla mnie wrzucenie wstążki jest gestem odpowiednim, łączącym całą społeczność. Przez takie rzeczy buduje się autorytet, którego obecna administracja nie posiada.

Widziałaś kiedyś np. wstążki na innych portalach po tygodniu od informacji o śmierci? Zastanów się. Ja nie piszę tutaj o takich rzeczach jak a__s w swoim komentarzu. Takich decyzji odnośnie konta, odznaczeń nie można podejmować pochopnie i ja się z tym zgadzam. Jeżeli zrobią to na
  • Odpowiedz
@blogerbezbloga: Wstążki czy czarne belki na różnych portalach są dla mnie równoznaczne z zapaleniem wirtualnego znicza. Czyli słabe, niepotrzebne. Smutno Ci? Pomódl się za niego jeśli wierzysz, wpłac kase na konto fundacji, zrób wpis że był fajnym mirkiem. A nie proś o ustawianie czarnej belki na jakimś śmiesznym portalu.
Nie ma sensu prowokować karchanów.
  • Odpowiedz
@ktostujestdieselem: sam pomysł jest dobry ale od technicznej strony raczej niewykonalny. Na wykopie nadal znaczna większość uzytkownikow to mentalne dzieci, które mają na tyle żałosne i smutne życie, że radość daje im psucie zabawy innym. Taka fundacja byłaby perfekcyjna okazją dla nich. Już nie wspominam o tych wszystkich gównoburzach "dlaczego pomagacie tej osobie a nie tej, to są MOJE pieniadze przeciez". Każdy tutaj ma prawo wpłacać na dane fundacje i
  • Odpowiedz