Wpis z mikrobloga

@kaay: posiadasz go, płaciłeś za niego drożej? Wkurza mnie, że w rossmanie nie można przetestować wielu markowych perfum ponieważ brak przy nich testerów (,)
A w ciemno kupować nie chcę
@vkzk: To cena do przyjęcia, tylko żeby było je gdzie potestować. Ewentualnie zaopatrzę się w jakieś testery z allegro
@kaay: Również muszę się zaopatrzyć w tester skoro jest ok. Teraz używasz coś droższego czy jak, że już nie hugo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak w ogóle to stosujecie je na skórę czy na ubranie? Ile psiknięć na raz? Zawsze mam problem żeby nie bylo zbyt
@nonabl3: jak masz gdzieś Zare to testery będą, co do reszty perfum polecam popatrzeć w SuperPharm, często są promocje i przynajmniej są testery :)
@vkzk: Nie kojarzę nigdzie w pobliżu zary ani superpharm na moim #!$%@? :( ale porozglądam się
@blondegirl: Zakupy takich rzeczy przez internet to tylko po wcześniejszym obwąchaniu, poszukam gdzieś testerów wszystkiego, co poleciliście :)
@Misieeek: Również Twoje propozycje muszę powoli obadać, dzięki!
@skolland: Trochę mi propozycji podałeś, muszę je teraz gdzieś dorwać żeby je obwąchać :) Choć to już wyższe loty bo 100zł to za 50-60ml, ale na pewno je kiedyś sprawdzę
@kaay: @MojeTrzecieKonto: @tommi321: @Misieeek: @blondegirl: @skolland: Odgrzeję kotleta, byłem w drogerii, na próbę psyknąłem się Azzaro Chrome i byłem pod wrażeniem, jak długo go na sobie czułem. Postanowiłem zakupić w internecie tester, opinie są takie, że to te same perfumy co w sklepie, jedynie bez korka i oryginalnego opakowania, a że na użytek własny to co mi szkodzi. Woda przyszła i zapach ma taki sam jak
@nonabl3: ja najbardziej lubię Chanel Allure Homme Sport. Uważam, że to były najlepsze perfumy jakich używałem. Niestety raczej za 100zł nie dostaniesz, ale są bardzo trwałe. Nie raz wracałem po całonocnej imprezie czując je jeszcze na sobie