Wpis z mikrobloga

#iphone4 16gb prawie dokonal zywota po 5 latach upadkow z wysokosci na beton.
czas na zmiane...
#iphone6 i pochodne - za duze i zbyt oble jak na moj gust. gdyby wsadzili bebechy 6 w obdowe 4...
no ale pojawil sie teraz #iphonese, czyli obudowa piatki i wnetrze (czesciowo) 6. mimo, ze wiekszy od czworki, wyglad jest w miare.

no i teraz zagadka:
1. oplaca sie brac #iphone SE 64gb za 367,90eur + 24 miesiace x8.00eur (z mozliwoscia wczesniejszej splaty) = 559.90eur?
2. czy wziac iphone 5s 16gb za 379,90eur, bez doplat? (bo 32gb za 449eur jakos tak mi nie pasuje... wtedy chyba lepiej opcja 1, nie?)

zeby nie bylo - jakims wielkim fanem #apple nie jestem. ale 4 miala wszystko, co mi bylo potrzebne, w niewielkiej i wytrzymalej obudowie. co ten telefon przezyl, bez zadnych silikonow i innych, to nie chcecie wiedziec... dlatego mimo oczywistych ograniczen iphone, nie zastanawiam sie nad telefonami z #android.

#pytanie
  • 27
@Boguslav_Mirkov: dlaczego tragedia?
bo bez android zaraz zleci sie stado "bierz sony lg samsung; iphone to syf", ktore nie wiedziec czemu obserwuje apple/iphone/ios i tylko czyha na okazje. a tak z gory wyjasnione ;)
@taju: możesz to sobie nasrać. Nawet system tagów jest dla ciebie zbyt trudny do ogarnięcia. Nie bez powodu od dawna wisisz u mnie na czarnej, niestety tagi na wykopie są tak #!$%@? że mimo to Twoje spamwpisy pojawiają mi się gdy tagujesz obserwowanym przeze mnie tagiem.

Usuń konto