Wpis z mikrobloga

@Pan_Kmicic1:
1. bądź zielonką zaiste multikonciarzem na banicji plującym na innych
2. Napisz wpis na mirko kompletnie bez sensu
3. pluj na innych bo nie wiedzą o czym pitolisz.
4. 76 ne - upadek Cesarstwa Rzymskiego


6. Brak Profitu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaiste, wiedza twa i przenikliwość wielka jest. Szkoda strzępić ryja na kolejnego trolla- gimnazjalistę, który wobec braku merytorycznych argumentów robi jakąś szkolną wyliczankę ad hominem.
@Pan_Kmicic1: Bez przesady, od zawsze było wiadomo, że jak ktoś pieprzy tanie, populistyczne głupoty pod publiczkę, to tylko sobie ostrzy zęby na dobrze płatną posadę w mediach publicznych na czasy PiS. Case in point: Kolonko właśnie, Pereiry, Lisickie oraz wszystkie inne szuje...
@0x64757061: Kur.. Tylko ja zawsze wierzyłem w wieczne prawo baśni, co każe sobie istnieć dla morału i przez myśl by mi nie przeszło, żeby wątpić w szczerość intencji Maxa. Czuję się zwyczajnie oszukany. Najbardziej jednak boli mnie, że tyle tysięcy zbałamuconych przezeń Polaków, nie zauważyło tej subtelnej zmiany frontu i w swojej naiwności (owszem, ja też byłem - do czasu) wraz z Maxem poprze, czy już poparło totalitarny, dyletancki reżim. Cholernie
@Pan_Kmicic1: No widzisz. Na pocieszenie mogę powiedzieć, że na przestrzeni mojego żywota czułem się niejednokrotnie oszukany z podobnych powodów. Cóż, człowiek się niestety na swoich, a nie innych, błędach uczy.
@0x64757061: Nie było wyborów, po których nie czułbym się oszukany. Ale to trochę co innego - nigdy nie wierzyłem żadnemu politykowi, trzymałem ich na dystans. Z Maxem co innego - był taki przekonujący, niepokorny, szczery - "amerykanskiy"..