Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? co jest. Pikawa mi #!$%@? ostro, mam uczucie jakbym miał się zrzygać, ciężko mi ustać na nogach, ogólnie czuję słabość. Czym to może być spowodowane?
  • 8
@koszmareq69: stres mozna wykluczyc, kofeinę rowniez, bo dzisiaj malo yerby wypilem, wczoraj troche popilem i obudzilem sie z bolem glowy, kilka godzin temu przeszedl po dwoch apapach, ale zamulenie od tamtej pory bardzo mnie trzyma.
@BeDoEl: ja takie coś miewam czasem na drugą noc po piciu. rano się budzę świeży albo na kacu który przemija w ciągu dnia, ale wieczorem, gdy już zapomnę że dzień wcześniej piłem, łapią mnie nerwicowe objawy (serce, płytki oddech itp).
@BeDoEl: jak już było wspmniane - mogą to być objawy przedzawałowe. Zapisz się do lekarza i poproś o skierowanie do kardiologa. To jest sygnał, którego nie wolno ignorować.
@BeDoEl: bardzo dobry kumpel (~40 lat) moich rodziców też był twardzielem. Szczególnie, że nie miał ubezpieczenia to odmawiał pójścia do lekarza. Tydzień temu był pogrzeb (zawał). Twoje życie, twój wybór.