Wpis z mikrobloga

ETH również opłaca się kopać, na jednej karcie graficznej dziennie zarabiam, śmieszne 3$, z podliczoną opłatą za prąd, mam zamiar zainwestować w 3-4 karty i wtedy ładna sumka miesięcznie wychodzi. Chodzi głównie mi czy opłaca się przeskoczyć z ETH na EXP czy lepiej zostać przy ETH. Najwyżej jak dostanę 2 grafę 1 karta na EXP druga na ETH
@BITmaniak: wez nie pisz nieprawdy. Nie ja a kolega kopal coina przez ok 1 msc. Zapomnial o nim czekal az bedzie w wyzszej fazie rozwoju i zharnsl ok 40 byc przy koszcie ponizej 1000 zl za prad. Mi sie koparki w miesiac zwracaly. Gdybym nie sprzedal z mojej kopalni wykopanego eth i nie przerywal kopania do dzisiaj to tez bym mial ogromny urobek. Wszystko zalezy od przyjetej strategii i nie potrzebny
@marcin-stankiewicz-98: obie krypto działają na tym samym algorytmie, więc moc MH/s jest taka sama. Radeon wydobywa średnio 0,5 ETH dziennie albo 6 EXP. Zysk podobny +/- 10-20% jak zawieje kurs.
Dobry interes w obecnym momencie i tak na powiedzmy 2 miesiące do przodu. Dalej ciężko przewidzieć rentowność :/
@marcin-stankiewicz-98: próbowałeś mining przez stratum proxy? opłaca się to?