Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć dziewczynie żeby schudła? Jesteśmy razem już całkiem długo - 4 lata, ale jak ją poznałem to była dużo szczuplejsza. Jest to różnica jakichś max 10kg ale widać, pupa się zmieniła, boczki urosły. Cały czas ją kocham ale nie jest już ona dla mnie tak atrakcyjna fizycznie jak kiedyś. Boje się że jak coś powiem to będzie foch albo jej zepsuję samoocenę. Mirki pomóżcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajatollah_chomeini: Widać kto tu jest #!$%@?, kijek wszedł ci tak głęboko w tyłek, że uciska obszar mózgu odpowiadający za poczucie humoru.

@Limonene: Nie męcz się z tłumaczeniem, niektóre osobnik są niereformowalne, jesteś na wykopie więc jak taki tekst rzuci osoba z różowym paskiem pod awatarem, to na pewno musi być #!$%@? i nie ma możliwości, aby żartowała.
  • Odpowiedz
@Nojfert: Z drugiej strony powiedz - czy Ty masz wagę w normie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zauważam taką tendencję u mężczyzn, że często nie widzą swoich nadmiarowych kilogramów, natomiast u swojej kobiety jak najbardziej xD BMI 19 u kobiety? O jezu, jaki grubas, weź schudnij. BMI 24 u faceta? Ue, jeszcze mam duży zapas, Karyna, dawaj browara i czipsy.
Zobacz, czy na pewno nie robi czegoś,
  • Odpowiedz
zaznaczę że ja trzymam formę cały czas, biegam, gram w piłkę nożną, ćwiczę w wolnych chwilach. A ona tylko kanapa, żelki i seriale -. - chciałem żeby że mną pobiegala, bo stwierdziła że tego nie robi tylko że względu na to że nie ma z kim. Ze mną nie chce bo.... Bo nie. Kurtyna.


@kociorek:
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o ten konkretny przypadek - kobiety tak mają ze wszystkim.

Zwróć uwagę na wagę, brudne dresy (do chodzenia pod domu ok, ale nie 90% życia) - to się śmiertelnie obrazi.... aleee jak trzeba zrobić wrażenie na nowym kolesiu to już nie ma problemu, w głowie otwiera się blokada "w sumie faktycznie przytyłam", "hmm faktycznie ostatnio ubieram się jak łach"
  • Odpowiedz