Wpis z mikrobloga

Jak powiedzieć dziewczynie żeby schudła? Jesteśmy razem już całkiem długo - 4 lata, ale jak ją poznałem to była dużo szczuplejsza. Jest to różnica jakichś max 10kg ale widać, pupa się zmieniła, boczki urosły. Cały czas ją kocham ale nie jest już ona dla mnie tak atrakcyjna fizycznie jak kiedyś. Boje się że jak coś powiem to będzie foch albo jej zepsuję samoocenę. Mirki pomóżcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 81
  • Odpowiedz
@vkzk: mój były mi powiedział coś w stylu 'Jezu, ale przytyłaś!', jeszcze takim głupim tonem. Za karę poczekałam rok, schudłam i z nim zerwałam XD
  • Odpowiedz
@Limonene:

Za karę poczekałam rok, schudłam i z nim zerwałam XD


I jak wyglądał wasz związek przez ten rok? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba edytowałaś ten komentarz :P
  • Odpowiedz
@Limonene: o ile to jest na serio... nigdy nie rozumiem takich lasek. Skoro i tak chcesz zerwać, to po co czekać rok i psuć komuś innemu przez ten rok zycie? I aż tak cię razi, że facet mówi że nie dbasz o siebie? Dla mnie to normalna rzecz - ja wymagam swoje od różowej, ona ode mnie, staramy się dla siebie nawzajem, wymagamy, nie po prostu egzystujemy.
  • Odpowiedz