Wpis z mikrobloga

Taka mala informacja dla obserwujacych #postmanstories

To, ze nie wrzucam ostatnio historii, nie znaczy, ze nic sie nie dzieje. Dzieje sie, nawet sporo, tylko, ze nadal nie mam komputera.

Czasami tylko pozyczam komputer od wspollokatora, ale z racji, ze jest zapalonym graczem i ma ciagle jakies questy, wojny, czy akurat wbija range w CS:GO... to tak jak bym dostepu nie mial ^^

Moze juz niedlugo dorobie sie swojego.

A tymczasem, cieszcie sie ze mna, bo wlasnie minal pierwszy tydzien pracy :)

Emigracja mi sluzy... na przyklad tutejsza pogoda wyleczyla mnie z chronicznego kataru i kaszlu, oraz sprawila, ze bardzo powoli zaczely rosnac miesnie. Dziwne to strasznie ;)
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Old_Postman: to raczej jakosc powietrza cie wyleczyla

W kazdej bibliotece mozesz usiasc na kompie za darmo na godzine tylko trzeba sobie zrobic rezerwacje wczesniej
  • Odpowiedz
  • 2
@dz1erzynski: jestem pickerem (wybacz poliszinglisz ale nie znam polskiego odpowiednima) a niedlugo bede mial swojego wlasnego Minionka ;)

@Taco_Polaco: szczerze? To odkad tu jestem jeszcze z niczym nie mialem problemow :)

@Obel: Dobra rada... przejde sie do lokalnej i obczaje jak sie sprawa ma :)
  • Odpowiedz
@Old_Postman: ja tak sobie też kręciłem i kręciłem, później zacząłem sobie przywozić tytex z PL i dalej kręciłem, aż w końcu od 2 miesięcy nie pale
  • Odpowiedz
@sorek: A może byłby do zorganizowania jakiś leciwy laptop w UK, taki żeby chociaż uciągnął Mikro, żeby Old Postman mógł nam napisać to i owo? Chodzi mi o taki, który byłby do wyrzucenia, może komuś zalega? Pytanie tylko, czy sam koszt wysyłki byłby warty świeczki.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Hehe, 250P a nie 250p :P

Ja mam ThinkPada T420, kupionego właśnie w UK, do tego SSD dokupiony. Za samego laptopa zapłaciłam 145P, a szczerze - za 2 lata zamierzam wyjechać na stałe i zabrać go ze sobą, lepszy mi nie potrzebny :)
  • Odpowiedz