Wpis z mikrobloga

@fervi: Myślisz, że nie mam tego? W takim razie jesteś w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). PureLG + ROM v20d. Bez Xposed, bez dodatkowych śmieciuchów.
@frack: To co mam to tylko: latarka, Tinder, Snapchat, pejsbuk lite, messenger, wykop, mobilempk, textra, sleep as android, opera mini, es eksplorator, poweramp+skin, link2sd, Swiftkey. Reszta podstawowe aplikacje są, niektóre pozamrażane. Usługi google play nie są zamrożone lecz aktualizacja przeniesiona na
@Pitrewk: #!$%@? launcher i appkę do dzwonie nia od LG jak najszybciej.
Ja się przesiadłem z Nexusa 5 (zgubiłem) na LG G3 i działa jak gówno ten telefon w porównaniu do Nexusa.
Tzn. jest ok, ale potrafi przyciąć na ułamek sekundy - Nexus działał dużo płynniej.
Launcher LG przy Nova wysiada - ten drugi działa znacznie płynniej.

Do tego telefon ma jakieś menu serwisowe i tam można wyłączyć ograniczenia procka temperaturowe
@frack: tam masz opcje wylącz animacje okien etc. na zero to daje troche do ramu, do tego zrobic swapa na karte pamieci i przetaktowac telefon zeby miał większe minimum uzywania procka oczywiscie kosztem baterii i wywalac wszelkie xposed ktore tylko konsumują baterie i procka
@Pitrewk: używam True Phone - w sumie to wszedłem na Play store i pobrałem najpopularniejszy.
Działa jak błyskawica, więc nie testowałem innych.
Kiedyś jak będę miał kilka wolnych godzin to zrobię roota, wywalę syf od producenta i powymieniam i potestuję appki, żeby ten telefon zaczął działać jak należy.
A mogłem kupić nexusa5 drugiego :(
Nexus 5X też oglądałem, ale nie dość że kosztował 2k, to jeszcze ten aparat wystaje bardziej jak