Wpis z mikrobloga

CHCIAŁBYM SIĘ Z WAMI CZYMŚ PODZIELIĆ A MIANOWICIE TYM JAK PRZEBIEGŁO MOJE SPOTKANIE Z ZNANYM NAM @Al_Ganonim

KIEDYŚ SPOTKAŁEM ALA GANONIMA W JAKIMŚ EKSKLUZYWNYM OBSERWATORIUM. PODCHODZĘ DO NIEGO I MÓWIĘ "CZEŚĆ GANONIM TY ASTROMIRKU." A ON TYLKO "ELO" I ODWRACA TELESKOP. SPRZEDAŁEM MU BLACHĘ W KOPUŁĘ I MÓWIĘ "SŁUCHAJ MNIE BO CI ZABLOKUJĘ TAG #astronomiaodkuchni". GANONIM COŚ TUPNĄŁ, COŚ MRUKNĄŁ ALE MÓWI "DOBRA SŁUCHAM CIEBIE CIERPLIWIE, CO MASZ MI DO POWIEDZENIA." "CZEMU PULSUJĄCA GWIAZDA DELTA SCUTI NIE POTRAFI WYTWORZYĆ EKOSFERY?" NA TO AL GANONIM POWIEDZIAŁ "TY #!$%@? MŁODA PŁASKOZIEMIO" I PRZYKLEIŁ MI JOWISZA DO KOSZULI. POTEM UCIEKŁ ZA OBSERWATORIUM.

#kosmos #heheszki #pasta #takbylo #kosmicznapropaganda
MarekAntoniuszGajusz - CHCIAŁBYM SIĘ Z WAMI CZYMŚ PODZIELIĆ A MIANOWICIE TYM JAK PRZE...

źródło: comment_cEedCQAxGg5DgJN34LQClF55BxuHbi4l.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@MarekAntoniuszGajusz: Mars planeta z regolitem zamiast gleby, solanką zamiast wody i ruinami marzeń teoriospiskowców.

Jowisz ma układ ze Słońcem że wspólnie kolekcjonują Greków i Trojan, bogaty od naturalnie występującego gazu, pozwala się Ziemi u niego zadłużać i bezinteresownie świeci własnym światłem kurcząc się dla dobra innych.
  • Odpowiedz
@MarekAntoniuszGajusz: Jowiszowi księżyce rysują zorze polarne na biegunach a marsowi jego hehe księżyce nawet zaćmienia Słońca nie potrafią zrobić, takie latające orzeszki.

A marsowi trzeba było utrzymać pole magnetyczne to by mu nic nie wywiało, ale nie, musiał sobie przez nogawkę jądro wychłodzić i teraz płacz że mu bakterie pozdychały. Jak się nie myśli to tak potem jest.
  • Odpowiedz