Wpis z mikrobloga

@meres: w twoim AMA w postaci przywitania sie tak padalo sformulowanie praca ale jasne mozna przyjac ze to praca. Ja np. nie daje na tace gdyz uwazam ze Jezus takze nie uzdrawial za jedzenie czy inne korzysci. Jest to grzech czy nie?
  • Odpowiedz
w twoim AMA w postaci przywitania sie tak padalo sformulowanie praca ale jasne mozna przyjac ze to praca. Ja np. nie daje na tace gdyz uwazam ze Jezus takze nie uzdrawial za jedzenie czy inne korzysci. Jest to grzech czy nie?


@susuke15: "praca duszpasterska, praca kapłańska, praca w parafii..." to nie są jakieś pejoratywne stwierdzenia. Nie oznaczają posługi kapłańskiej jako "pracy" zarobkowej. Ewangelizacja i wszystko co z nią związane to
  • Odpowiedz
@meres: czaje. W takim razie cos rzuce na tace. Dziekuje ze moglem porozmawiac z ksiedzem
Pozdrawiam i spokojnego snu , smutno dzis mi sie zrobilo ,spowiedz do 21 i nawet meczu nie obejrza ksieza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@meres:

Panowie i Panie w sumie to nie wiem jak to przedstawić bo grzechem jest odwodzic was od spowiedzi już dziś ale jesli mozecie isc do niej 3.4.2016 to bedo rozdawac gratisy, poważne zyciowe super gratisy takie ze normalnie lepsze niz wszystkie cebuladeals w waszym zyciu - pisownia tylko zeby Was zachecic.

W czym sprawa, wlasciwie dwie sprawy ten rok to specjalny rok w KK, najlepiej bedzie jesli doczytacie dlaczego jesli chodzi o grzechy, spowiedzi, odpusty itp. Ale zawsze jeden dzien w roku jest super specjalny i w tym roku to juz
  • Odpowiedz
to ten ksiadz co tu bylo ama i sie okazalo ze gole d--y ogladal itp.?


@bazingaxl: To ja :)

Nie mam nic i nikogo na czarnej liście. Mogłem odplusować ten wpis, ale tego nie zrobiłem. Przeglądam mirko i widze wszystko bo nic nie blokuje. Jak coś mnie rozśmieszy, albo zaciekawi - daje +. Może czasem nie wypada, ale nie będe grał hipokryty. Przepraszam jeżeli kogoś zgorszyłem, ale obłudy i fałszu
  • Odpowiedz
@meres: Piszesz, ze pieniądze z tacy całkowicie idą na potrzeby kościoła, jak zatem wytłumaczyć kupno przez księdza mojej parafii nowego samochód wartego ok. 50 tysięcy?
  • Odpowiedz