Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #koniecwykopu #!$%@? jednak na strims. Usuwam konto, spedziłem 3 lata. ponad 10k akcji. 2 Zloty. ponad 50 osob poznanych przez wykop. Setki pieknych chwil i informacji. Dał mi wykop ogrom wiedzy. Jak i zabawy. Koniec. Dla mnie wsadzenie tagu zboze na czarną listę to apogeum. Koniec. Taka ingerencja? W dupie to juz mam. Moje konto moja sprawa. Dzięki wszystkim za piekne chwile na haxballu i wykoptyperze. Pewnie zobaczymy się jeszcze ? :) Trzymajcie się !
  • 19
@artpop: Nie, dlatego ze ludzie masowo odchodza z portalu (lub nie masowo, ale to mniejsza w tym momencie) czasami ludzie z mniejszym stażem czasami wiekszym, ale ty kazdemu musisz pisac jak ostatni cham i #!$%@? zeby sie wynosił. Swierzakiem tutaj jesteś a panoszysz sie jakbyś byl niewiadomo kim.
@Floyt: Jeśli sami tego chcą to co tu więcej pisać? Nikogo pierwszy nie obraziłem, chyba, że dla ciebie "usuń konto" "nie wracaj" to największa impertynencja.
@artpop: Nie jest nawieksza impertynencja, znam wieksze, co nie zmienia faktu ze niby panisko z NY a zachowujesz sie jak chlop z budy zabitej dechami z pod sklepiku z piwem za 1,90 PLN.
@artpop:

Nie napisalem ci ze jestes chamem i #!$%@? tylko napisalem ze zachowujesz sie jak cham i #!$%@?. Taka subtelna roznica jakbys nie zauwazyl, wiec nie probuj wykrecac kota ogonem.