Wpis z mikrobloga

Mirki co robić, chciałbym pograć w coś ale nie ciągnie mnie to już tak jak kiedyś, całe noce przed kompem i wogole #pcmasterrace Teraz zmuszam się do grania, a nóż mnie coś wciągnie ale nie wychodzi. Pogram chwilę, coś tam przejdę i nudzi mnie to i #!$%@? że wydałem kase na gre i #!$%@?, nie gram. Teraz znowu dylemat czy #!$%@?ć hajs i kupić #thedivision...ehhh. Czy to tak wygląda starość u gracza? #gry
  • 9
  • Odpowiedz
@Srujadymu: jak masz z nim grać to polecam,bo samemu to się będziesz tylko denerwował. Jest to pierwsza gra od dawien dawna która mnie tak pochłonęła. Właśnie dzięki ludziom z którymi pykam.
  • Odpowiedz
@Srujadymu: Też tak mam, ale jak napisał @sequel to kwestia doboru gier.

Z racji braku czasu RPG'i mnie nie wciągają bo trochę pogram, a po kilku tygodniach przerwy wiele się zapomina... Więc szukam gier gdzie fabuła nie jest aż tak ważna, albo gdzie nie trzeba zapamiętywać szczegółów wielu zadań na raz.

Ostatnio na maksa wciągnęła mnie Talos Principle - przeszedłem w tydzień grając po nocach :)

Teraz zabrałem się w końcu
  • Odpowiedz
@sequel: No własnie to chyba nie to. Prawie wszystkie nowości sprawdzam, najbardziej pochłonął mnie wiedźmin 3 i dying light, gram czasami ale to nie to, nawet nie przeszedłem. Kupiłem kierownice bo od zawsze lubiłem ścigałki, odgrzałem wszystkie kotlety typu dirt, gridy, nfs shifty , lfs i nowości typu project cars i wczoraj nowy need for speed (porażka w #!$%@?) i nic. Chyba czas na zmianę hobby.
  • Odpowiedz
@tlucz: Hm sprawdzę. Mam tak że czasami bardziej wciągnie mnie przypadkowo znaleziona jakaś niszowa gierka typu creeper world albo nawet coś we flashu niż taki np. Fallout 4...
  • Odpowiedz
@Srujadymu: Powiem, że też ten problem mam, ale głównie dlatego, że jestem u ojca i mam tylko smartfona. Ogólnie nie wiem czemu, ale polubiłem strasznie gry Nintendo (emulatory), moim zdaniem niektóre serie są bardzo epickie i dzisiejszy gaming tego nie daje. Ale też nie gram na tyle dużo, by mówić, że to alternatywa :P
  • Odpowiedz
@Srujadymu: same here... Ale division mnie cieszy, gramy z kumplem po robocie. Jak skonczymy to tomb raider nowy, troche cs z siostrzencem... Jakos wychodze z dolka :P
  • Odpowiedz