Wpis z mikrobloga

Post sprzed 13 godzin. Ludzie to lajkują i udostępniają... W głowie mam jeszcze film, który pojawił się wczoraj na głównej z płomieniem jak w Niemczech lewacy atakowali i przekrzykiwali pochód katolików. Jestem ateistą i nawet na wykopie tagowałem bekazreligii, ale widząc ten film miałem ochotę być tam i stanąć na czele tego pochodu. To było tak #!$%@? obrzydliwe, że aż ciężko uwierzyć jak bardzo #!$%@?ła się Europa.

Lewacy - jesteście niepoważni. Możecie się śmiać i pukać w czoło, ale czy chcecie tego czy nie wasza postawa pośrednio przyczynia się do upadku społeczeństw i krajów jakie znaliśmy do tej pory. Francja, Szwecja, Niemcy - kraje, które będąc dzieckiem kojarzyłem jako jednokulturowe, bezpieczne, z własnymi tradycjami, wysoko rozwinięte, obecnie stają się symbolem rozpadu oraz zatracania zdrowego rozsądku. W tak krótkim czasie byłem świadkiem negatywnych zmian jakie tam zaszły i teraz te zmiany nazywam obłędem. Zastanawiam się jakich słów będę musiał użyć, aby opisać te państwa za 10 czy 20 lat, jeśli nic do tej pory się nie zmieni...

#bekazlewactwa #4konserwy
TwojaStaraKontraPredator - Post sprzed 13 godzin. Ludzie to lajkują i udostępniają......

źródło: comment_5ThQigLNdxazHCR6dcEBvyy1FqG9WgYt.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz