Wpis z mikrobloga

#przemysleniazdupy #insurgency #pcmasterrace zauważyłem że grając na amerykańskich serwerach o wiele częściej ludzie gadają przez mikrofon niż na serwerach europejskich, jest wymiana pozycji, informacje o wrogach, są też small talki, screamerzy, puszczacze muzyki itp itd, no jest po prostu miło tak pograć sobie z ludźmi którzy mają głos a nie tylko

wejdź do gry
strzelaj do ludzi
wyjdź z gry

jak to ma miejsce na większości europejskich serwerów ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam przegrane 42 godziny, czasem udaje mi się zgarnąć mvp, zawsze wchodząc na serwer się witam z ludźmi prostym "hello", daje wskazówki i pytam się czy ktoś ma mikro a jak tak to żeby używał chociaż trochę, no kurde ludzie trochę życia podczas gry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_qeUZCW0gJwb5vmUQzjFdXdfNXFdaVgN4.jpg
  • 12
daje wskazówki i pytam się czy ktoś ma mikro a jak tak to żeby używał chociaż trochę, no kurde ludzie trochę życia podczas gry


@nunczaqo: Znam ten ból Mireczku, jeszcze gorzej czujesz się jak dajesz informacje, a i tak biegają jak narąbani po całej mapie.

Niemniej tylko na serwerach europejskich usłyszysz "Allah Akbar"
@Unbeliev: no teraz to gadasz głupoty mirku, na amerykańskich ciągle sobie ktoś z tego jaja robi, jak gramy jako us army to zawsze jest "lets bring them some democracy boys" :P
@michael1v6: przecież jak się gra terrorystami to jest must have żeby krzyknąć allahu akhbar ()