Wpis z mikrobloga

xD Mirki, trzymajcie mnie. Byłem dziś w autokomisie u typowego Mirka, na placu stary Opel Combo za 7k. W środku jak to w Corsie, syf i ebola a na zegarze oczywiście magiczne 198k przbiegu. Siedzę, grzebię po schowkach i WOT, moim oczom ukazuje się książeczka napraw z przebiegiem i datą. Książka kończy się w 2005 roku na 360 tys. xDDD
#handlarzmirek #heheszki #motoryzacja

Korfanty39 - xD Mirki, trzymajcie mnie. Byłem dziś w autokomisie u typowego Mirka, na...

źródło: comment_r8VV3jILDICOysaSs5Zz5R5YchMeG7HV.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@dixvi:
No dostawczaka to raczej Grażynka nie kupuje, więc szybko frajera na te auto nie znajdzie, zwłaszcza, że kierownica wyglądała na jakieś 700 tys. Gałka biegów nie wytrzymała, bo jest nowa xD
  • Odpowiedz
@Korfanty39: to jest celowa zagrywka, właśnie miałeś ją znaleźć, teraz jesteś przekonany że w 2005 miał 360 tys. a tak naprawdę książka jest sfałszowana i auto w 2003 miało 700 tys.
  • Odpowiedz
  • 0
@Korfanty39: Mój teść kilka lat temu kupił Mazdę 626 jako woła roboczego. Pyta czy olej trzeba w niej zmienić, więc odpowiadam, że po zakupie by wypadało... Zaglądam pod maskę, a tam na osłonie silnika, w grudach zaschniętego błota leży kartka od oleju. Wymiana była robiona przy 380 tys. Patrzę na licznik, a tam coś koło 170 tys. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wymiana była robiona przy 380 tys. Patrzę na licznik, a tam coś koło 170 tys.


@S-Type: Czyli przez najbliższe 210 tyś. km Teściu miał spokój z wymianą oleju, bo już była robiona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz