Wpis z mikrobloga

Great news! ;-)


Tak jak obiecałem w w tym wpisie przekazuję Wam dobre wieści!

Dla wszystkich Uczestników nadchodzącej VIII już edycji Wykopoczty @Envelo przygotowało 20% zniżki na paczki Paczka24 i Paczka48 (jak dla nas jest to niezłe #cebuladeals).

Gdyby ktoś nie wiedział jeszcze co to jest Envelo i jak to działa polecamy zajrzeć tutaj: http://paczka.envelo.pl

Kiedy odbędzie się VIII edycja Wykopoczty?
Zapisy do następnej edycji ruszą prawdopodobnie w drugi weekend kwietnia (tj. 08.04.2016).
W porównaniu do poprzednich edycji wdrożyliśmy dosyć sporo zmian i mamy jeszcze dla Was kilka niespodzianek w zanadrzu.

Więcej informacji już wkrótce! : )


#wykopoczta #wykopocztaogloszenie

/edit/
Za tag cebuladeals - uprzejmie przepraszam - obiecuję się poprawić! ()
Wykopoczta - Great news! ;-)

SPOILER

Tak jak obiecałem w w tym wpisie przekazuj...

źródło: comment_UZhEYXp7M7KjeVG4kbRBY6Wuvx3rwVWD.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Wykopoczta:
Envelo czyli:
1. Stój z poleconym w kolejce na poczcie
2. Pani nie wie jak to ogarnąć więc list zostaje zeskanowany kilka godzin później
3. Pani udaje że wie jak to zeskanować i potwierdzić autentyczność znaczka - czyli 5 minut przy okienku, a pani wydaje dźwięki jakby miała zaraz dojść do tego trzaskanie myszą (bo to przyśpiesza)
4. Częściowo zerwane znaczki przez listonoszy/panie z poczty bo chciały odkleić kod
5.
  • Odpowiedz
@Andczej:

Korzystam z Envelo dwóch lat. I faktycznie na początku był problem o którym wspominasz.
Natomiast teraz, nie spotkałem się z tym, żeby panie w okienku miały z tym problem, zazwyczaj też są już zalogowane w systemie i całość zajmuje łącznie okoły minuty. : )

  • Odpowiedz
@b__g: Zazwyczaj chodzę na 3-4 poczty w Krakowie na każdej usłyszałem, że mam stać w kolejce - jedynie jakbym miał nierejestrowany to wtedy poza kolejką

Na wszystkich tych pocztach występują te problemy i oczywiście większe ale to już poszło skargami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz