Wpis z mikrobloga

Great news! ;-)


Tak jak obiecałem w w tym wpisie przekazuję Wam dobre wieści!

Dla wszystkich Uczestników nadchodzącej VIII już edycji Wykopoczty @Envelo przygotowało 20% zniżki na paczki Paczka24 i Paczka48 (jak dla nas jest to niezłe #cebuladeals).

Gdyby ktoś nie wiedział jeszcze co to jest Envelo i jak to działa polecamy zajrzeć tutaj: http://paczka.envelo.pl

Kiedy odbędzie się VIII edycja Wykopoczty?
Zapisy do następnej edycji ruszą prawdopodobnie w drugi weekend kwietnia (tj. 08.04.2016).
W porównaniu do poprzednich edycji wdrożyliśmy dosyć sporo zmian i mamy jeszcze dla Was kilka niespodzianek w zanadrzu.

Więcej informacji już wkrótce! : )


#wykopoczta #wykopocztaogloszenie

/edit/
Za tag cebuladeals - uprzejmie przepraszam - obiecuję się poprawić! ()
Wykopoczta - Great news! ;-)

SPOILER

Tak jak obiecałem w w tym wpisie przekazuj...

źródło: comment_UZhEYXp7M7KjeVG4kbRBY6Wuvx3rwVWD.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Envelo: Dzięki za odpowiedź i życzę powodzenia bo jednak poczta mocno wygrywa z inpostem. Ja zrezygnowałem z Envelo bo szkoda mi czasu tym bardziej, że na dniach płatność kartą w placówkach ma być bardziej przyjemna dla klienta.
  • Odpowiedz
@Andczej: Dzięki :) Zdajemy sobie też sprawę z tego, że części Klientów nasze usługi się nie opłacają... Będziemy dostosowywać ofertę do ich potrzeb (i poprawiać jakoś istniejącej), ale póki co zakładamy, że nasze usługi są komplementarne dla tradycyjnych usług pocztowych, nie mają ich zastępować w stu procentach. Na to może kiedyś nadejdzie czas :)
  • Odpowiedz
@b__g: Gdybyście reklamowali home.pl, to bym pretensji nie miał. Bo serwer jest potrzebny do działania, ale już chamska reklama paczek, niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@kicioch: Reklama jak reklama, to nie jest tak, że cokolwiek płacimy za ten wpis. Zwyczajnie obejmujemy akcję patronatem dając userom dość wymierne korzyści :)
  • Odpowiedz