Wpis z mikrobloga

Great news! ;-)


Tak jak obiecałem w w tym wpisie przekazuję Wam dobre wieści!

Dla wszystkich Uczestników nadchodzącej VIII już edycji Wykopoczty @Envelo przygotowało 20% zniżki na paczki Paczka24 i Paczka48 (jak dla nas jest to niezłe #cebuladeals).

Gdyby ktoś nie wiedział jeszcze co to jest Envelo i jak to działa polecamy zajrzeć tutaj: http://paczka.envelo.pl

Kiedy odbędzie się VIII edycja Wykopoczty?
Zapisy do następnej edycji ruszą prawdopodobnie w drugi weekend kwietnia (tj. 08.04.2016).
W porównaniu do poprzednich edycji wdrożyliśmy dosyć sporo zmian i mamy jeszcze dla Was kilka niespodzianek w zanadrzu.

Więcej informacji już wkrótce! : )


#wykopoczta #wykopocztaogloszenie

/edit/
Za tag cebuladeals - uprzejmie przepraszam - obiecuję się poprawić! ()
Wykopoczta - Great news! ;-)

SPOILER

Tak jak obiecałem w w tym wpisie przekazuj...

źródło: comment_UZhEYXp7M7KjeVG4kbRBY6Wuvx3rwVWD.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@Envelo: To jest poprostu czyste chamstwo z twojej strony, typowy PRLowski beton pocztowy. Składane skargi, następnie przeprosiny, wiele plusów które mogą potwierdzać, że inni mają ten sam problem, ale nie TY wiesz lepiej.
Także z rozmów z innymi mirkami wiem, że mają ten sam problem i ostatecznie ZREZYGNOWALI z envelo bo jest więcej problemów niż ze zwykłymi listami. Ostatnio za KAŻDYM razem gdy nadawałem list ENVELO zajęło mi to DŁUŻEJ
  • Odpowiedz
@Andczej: generalnie, mówisz o chamstwie a sam przyjemny nie jesteś. Nikt Cię nie zmusza do korzystania z Envelo, jest to tylko jedna z opcji. Robienie gownoburzy i niewiadomo czego jest bezcelowe. Cześć osób skorzysta i pewnie sie ucieszy, ze mogą wysłać wykopaczke trochę taniej, cześć wyślę innym operatorem. Nie pojętym tylko jest dla mnie, ze poświęcamy własny czas i pieniądze by to wszystko zorganizować a i tak znajda sie osoby,
  • Odpowiedz
@b__g: Jestem bardzo przyjemny, nie robie gownoburzy tylko opisuje swoje doświadczenie oraz wyrażam opinię. Reaguje normalnie jak zdenerwowany klient któremu próbuje się wmówić, że jest inaczej.

bo tak i #!$%@?


może nie wytykaj mi jeśli sam zachowujesz się nieprzyjemnie?
  • Odpowiedz
@Andczej: Staramy się jak możemy. Wiemy, że problemy nadal się pojawiają, ale pracujemy nad połączeniem systemów (aby poprawić przyjmowanie poleconych z Envelo) a obsługa paczek obecnie jest bezproblemowa. Jeżeli to jest beton - OK, przykro nam.
  • Odpowiedz
@Envelo: Nie wiem po co piszcie do mnie o paczkach skoro ja pisze o listach.
Więc jakie jest oficjalne stanowisko poczty co do nadawania listów poleconych envelo na temat pochodzenia poza kolejka?
  • Odpowiedz
@Andczej: Nigdzie nie zaznaczaliśmy, że znaczki z Envelo są obsługiwane priorytetowo. Udało się to wprowadzić w przypadku paczek. Być może z czasem uda się to rozszerzyć na inne usługi.

Piszemy o paczkach, ponieważ na potrzeby Wykopoczty dogadaliśmy się w sprawie rabatu na paczki. Może to arogancja, ale naprawdę nie rozumiemy co jest w tej sprawie niezrozumiałego.
  • Odpowiedz
@Envelo: Dlatego pytam ponieważ widzę iż @b__g: sugeruje w swoim wpisie coś innego.

I gdyby ktoś nie wiedział - osoby korzystające z Envelo - obsługiwane są POZA kolejką :) Wystarczy powiedzieć paniom na poczcie, że się ma przesyłkę Envelo. :)


Skomentowałem usługę envelo zaznaczając iż chodzi mi o listy w zamiast od was dostałem odpowiedź o paczki.

Dziękuję za odpowiedź i czekam na poprawę obsługi tych listów.
  • Odpowiedz
@Andczej: W tym momencie wszystko zależy od placówki... Będziemy informować o postępach w inegracji systemów m.in. na Wykopie, niestety to spory projekt wymagający przebudowy starych rozwiązań. Nadal liczymy na to, że uda się maksymalnie do połowy roku.
  • Odpowiedz