Wpis z mikrobloga

zawsze można zmienić otoczenie, jeśli za mało ci mądrych dziewczyn ;) .


@simperium: już nie poczebuje, chociaż przykro się patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jakie mogą być już "mądrzejsze" otoczenia. Chociaż ogar facetów takich spotykam sporo
  • Odpowiedz
czasem laska ma gorszy dzień ogólnie pojęty jako "DOMYŚL SIĘ".

@TymRazemNieBedeBordo: jest kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt oduczenia dziewczyny stosowania mechanizmu "domyśl się". Nie umiem się domyślić, czemu ich nie zastosowałeś wciąż :(

wszyscy winni, tylko nie ona. No i rakowy światopogląd.

@troodon: a któż każe komuś wybierać sobie kobietę, która
  • Odpowiedz
Nie umiem się domyślić, czemu ich nie zastosowałeś wciąż :(


@simperium: bo aspiruje do bordo i nie mam dziewczyny


Są oczywiście, są też normalne laski, niektóre też się potrafią drażnić tylko z tym całym "domyśl się", ale jeśli laska robi to na serio to czas coś z tym zrobić. Ale wiesz też, jak to mówią... Nie można zmienić kobiety, ale można zmienić kobietę ;)
  • Odpowiedz
@Matheus777: po prostu jesteście debilami emocjonalnymi. Laska chciała abyś się wypytywał a ty ją olałeś. Chciała abyś rozwiązał problem. Może czasami się wczujcie w kobietę bo one nie mają ochoty wam tłumaczyć tak delikatnych spraw jak krowie na rowie.
  • Odpowiedz
@troodon: najprostszy mechanizm - ona mówi domyśl się to ty idziesz się spokojnie domyślać, na przykład 3 dni. Been there, done that ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matheus777: w mojej techbazie nauczycielka od polskiego miała taką taktykę. Jak ktoś jej przeszkadzał i na jej pytanie "Co ty robisz?" odpowiedział "nic", to leciała w jego stronę wiązanka zaczynająca się "No właśnie! Nic nie robisz!!!one"
#czystyubaw
  • Odpowiedz