Wpis z mikrobloga

@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain:
Doświadczenie Szefie. To co robi Bohater w tym memie to metafora i lepiej przestać pisać i poczekać aż bohaterka sama dojdzie że odpierdzieliła maniane niż dochodzić co i jak. Nie chodzi o to że ten sposób gwarantuje błyskawiczny postęp ale mniej nerwów się traci, a po milionowej awanturze o nic, już nie chce stawać na głowie.
@simperium: dokładnie. zawsze mam z bekę z tych facetów, którzy się żalą na swoje dziewczyny jakie to księżniczki. jak się moja na mnie focha (a robi to bardzo rzadko), pytam co się stało i ta odpowiada, że nic, to pytam drugi raz - jak znowu nic, to mówię aha to dobrze i zajmuje się swoimi sprawami :) pięć minut później, jak nie szybciej, przychodzi i już się łasi.

robiłem tak z
Argument debilny. Nie jesteś w stanie poznać nawet 1%.

@troodon: nikt ci nie każe poznawać wszystkich kobiet. Zwracam uwagę na to, że kobiet na świecie jest więcej niż 5, więc można wybrzydzać.

poziom do edukacji w 90% krajów świata jest taki, że cała reszta to idiotki.

Podasz jakiś link do badań, czy to twoje wnioski na podstawie wpisów na mirko?

Chyba, że uważasz iż Murzynka z Mozambiku co żyje na wsi
na świecie jest ponad 3 mld kobiet. To WY macie problem, skoro z tych 3 mld wybieracie sobie jakieś idiotki.


@simperium: Bo z tego mld (a tak naprawdę iluś tam tysięcy, które się pozna) 99% to idiotki :>? Serio znam tylko jedną inną i jest to moja dziewczyna
@Matheus777: eh, tak częsta sytuacja, znana od miliona lat, a jak widać nadal sprawia problemy. Memy, tagi #rakcontent itp., komentarze o kobiecej logice. Czy to naprawdę jest takie straszne i trudne do rozkminienia?

Laska ma jakiś problem. To może być cokolwiek. Ktoś jej coś powiedział, coś sobie przypomniała, ktoś ją źle potraktował, czymś się stresuje. Sama tak dokładnie nie wie. Dużo emocji naraz, nie jest w stanie tego na razie ogarnąć.
przeciętny mirek jest przeciętny i musi szukać przeciętnej kobiety. A przeciętna kobieta to #logikarozowychpaskow. Czyli debilka.

@troodon: przecież #logikarozowychpaskow to mnóstwo zmyślonych historii pisanych tylko dla atencji. Oczywiście nie tylko, ale nie oszukujmy się: to, że coś jest w internecie, nie znaczy, że jest prawdą :)

przeciętny mirek jest przeciętny i musi szukać przeciętnej kobiety.

Przeciętność jest pojęciem względnym. Znam parę dziewczyn, które związały się z przeciętnymi facetami, a one