Wpis z mikrobloga

Siłacze i siłaczki

Jako ciekawostkę daję nitkę do wyników ostatnich zawodów w Trójboju Siłowym Klasycznym

Zawsze można sprawdzić na jakim jest się poziomie względem innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektóre wyniki dość ciekawe.
120+ i przysiad 342,5kg - Podobno najcięższy przysiad w Historii Polski
W weteranach 67 letni (nie był najstarszym uczestnikiem) pan siadł 203kg (waga 75kg) - Rekord Polski. Widziałem nagranie jak jeszcze kilka lat temu ciągnął w martwym 300kg.
Oczywiście Panie też startowały.

2016 Trójbój Siłowy Klasyczny

Po nagrania i zdjęcia wysyłam na stronę wydarzenia na FB

https://www.facebook.com/events/807048182756143/?active_tab=posts

#trojboj #3boj #silownia #mikrokoksy #ts #tsk
  • 23
@Masterczulki: Znam tego Pana z widzenia. Mała legenda sportów siłowych miasta. Kiedyś ćwiczył i startował w dwuboju. Niestety jego siłownia jest na "2gim" końcu miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do swojej przyrośliśmy z kumplami. Swoją drogą kiedyś w niej ćwiczył.
@Masterczulki:
Nie za bardzo miałem na co zgonić, to zgoniłem na wiek.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szacun dla każdego, kto po 50 chodzi do siłowni zostawiać regularnie wiaderko potu.
Na Śląsku mają dobry zestaw genów do dźwigania.

Swoją drogą jak się mają występy bez mała 70 latków do popularnej tezy, że siady i ciągi z dużymi ciężarami powodują straszliwe problemy zdrowotne?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Masterczulki: To co? Za rok start czy kibicowanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja z 2 partnerami treningowymi bankowo pojadę na tę imprezę w przyszłym roku - może nie start ale popatrzeć na bank. Pora jest idealna. Już od jakiegoś czasu o tym rozmawiamy na treningach.

#smieszki Kiedy otwieramy TKKF Wykop sekcja rozproszona lub IKTS Wykop (Internetowy Klub Trójboju Siłowego) i zdobywamy odznaczenia na Wykopie? ;>
@HT-Ron:
Ja się już nastartowałem w życiu, ale pooglądać na żywo lubię.
O dziwo, w malych miejscowościach sporo się dzieje.
Odwiedzam mamę w takim 40 tysięcznym miasteczku, a tam co miesiąc na hali MOSiRu jakieś podnoszenie ciężarów, trójbój czy wyciskanie na ławce.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gavroche: U mnie takich małych lokalnych akcji brakuje. Ostatnio było w największej siłowni (nie można robić na niej martwego xD).... 30kg na kiju i ogień xD Przysiad, Klatka i Martwy na czas. Wg mnie lepsze wrażenie robi to jak ktoś #!$%@? 200kg i pokaże klasę np na poziomej, a nie jak dostanie zadyszki na 30kg w minute :P
@HT-Ron: Trójbój siłowy wielokrotny, 60sek na każdy z bojów i 30sek odpoczynku pomiędzy, najlepsi robią po 180pow czyli jedno na sekundę, spróbuj sobie kolego :P
@KyloRen: Ale mnie to nie interesuje nawet w najmniejszym stopniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie widziałbym też sensu startu bez ukierunkowania wcześniej odpowiednio treningu. Zdaję też sobie sprawę, że skopaliby mi dupę. eot ( ͡° ͜ʖ ͡°)