Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #rozowepaski co to za głupia moda na takie #!$%@? brwi jak na obrazku (nawet już widzę 15-letnie dziewczyny z takim #!$%@? nie wiem czym) oraz pytanie do #niebieskiepaski czy się to Wam podoba czy wolicie normalne brwi?
costadelsol - Mam pytanie do #rozowepaski co to za głupia moda na takie #!$%@? brwi j...

źródło: comment_1EY6rS1EqhYtIAYl6sLzzDGXpQAPPHOA.jpg

Pobierz

Jakie wolisz brwi

  • Takie w chuj dziwnie pomalowane jak na obrazku 13.5% (112)
  • Naturalne, ew. delikatnie pomalowane jak w starych dobrych czasach 74.0% (616)
  • Sprawdzam 12.5% (104)

Oddanych głosów: 832

  • 29
  • Odpowiedz
@rudamaryja: @bialaowca: @pusheeny: Mi też się nie podobają takie. Są za idealne, za równe - nienaturalne. Nie chodzi o to że są brzydkie ale moim zdaniem to już jest za dużo makijażu, po prostu bardziej naturalnie wyglądające dziewczyny bardziej przykuwają moją uwagę.
  • Odpowiedz
@costadelsol: Ogólnie to mi się nie podoba zbytnio, ale na tym konkretnym zdjęciu co dodałeś to jest wyjątkowo dobrze zrobione. Co innego jak sobie karyna namaluje jak flamastrem i z 20m widać, że pustak #!$%@? chodnikiem.
  • Odpowiedz
@bialaowca: Nie znam się na tym, ale chyba jest coś pośrodku? Ja znałem dziewczynę co miała rzadkie brwi, ale ich nie wygoliła i nie narysowała flamaster tylko "dorysowała" (?) tak, że miała i naturalne i kredką czy jak to nazwać i wyglądało to bardzo dobrze.
  • Odpowiedz