Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem dziwną tendencję. Z wielkich centrów handlowych znikają stoiska z epapierosami. Konkretnie w Poznaniu, pytanie, czy w innych miastach też to zauważyliście?

Druga rzecz - z sieciówek sprzedających liquidy (np. Żabka) znikają płyny mocniejsze niż 12 mg/ml.

Te dwie rzeczy złożyły się to na to, że wczoraj pół miasta przeszedłem i nie byłem w stanie kupić sobie liquidu. Na co dzień nie za bardzo śledzę temat epapierosów, ot po prostu sobie używam. Może jakaś grubsza afera mnie ominęła? Słyszałem, że szykuje się zmiana prawa, czyżby to miało jakiś związek?

#kiciochpyta #epapierosy
  • 19
@falouu: ominęła Cię grubsza afera bo wiele sklepów wyprzedaje to co ma przed dyrektywę tytoniową nakładającą spore ograniczenie na sprzedaż e-fajków i LQ (a w szczególności tych o dużej mocy)
@falouu: Esmokingworld przejmuje wrogo punkty od prywaciarzy na zasadzie albo podpisujesz franczyzę albo zgłaszają się do centrów handlowych i mówią że zapłacą czynsz 2x większy niż się opłaca właścicielowi stoiska. W ten sposób przejmują punkt. Przynajmniej tak jest w Warszawie.
#opowiescizwyspy
@Larkin21: Tak głęboko, że aż ci chyba ustami wyszło, bo musiałeś swoje żale przelać na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale serio, masz wyniki badań które jednoznacznie wskazują na to, że mgiełka nikotynowo-glikolowo-glicerynowa powoduje RAKA ŚLINIANEK? Gdzieś to znalazł, na daily mail? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Larkin21: Nie mam problemu, już jako druga osoba proszę cię o te badania, bo jestem serio ciekawy. A atakujesz mnie i każdą osobę kurzącą e-fajki stwierdzając, że co drugi z nas ma ciężką, nieuleczalną chorobę. Zazwyczaj wytwory chorych umysłów takich podludzi po prostu ignorujemy, ale tutaj nas zaciekawiłeś rzekomymi badaniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)